Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Андрій Волков – рейдер чи агент Росії?

Загубивши можливість впливати напряму на прозахідний курс української влади, росіяни вирішили шукати інші важелі впливу.
Один з них –  економічний. Виявилося, що за останні роки, компанії які мають відношення до екс-керівника російського банку – Андрія Волкова змогли скупити через ФГВФО чи напряму борги українців на мільярди гривень (більше 50% кредитних портфелів проблемних банків). І через корумпованих суддів, прокурорів та слідчих потім забирати собі майно українців.

Приведемо опис однієї зі схем, які для цього використовуються.

Засновник T.B. Fruit Тарас Барщовський розповів про шахрайські схеми на аукціонах, до яких, імовірно, причетний ФГВФО та Волков.

На сьогодні T.B. Fruit – це компанія, яка має 4 заводи в Україні, 3 в Польщі, та 1 у Молдові.

Ми займаємо понад 10% світового ринку з переробки фруктів у даному сегменті.

І на противагу цьому ми маємо якісь дебати з компанією “Інвестохіллз Веста”, яка звинувачує нас в якихось гріхах і наносить шкоду нашій репутації.

Тому я би хотів спитати: а що собою являє компанія “Інвестохіллз Веста”, скільки вона заплатила податків і скільком українцям вона дала роботу? В кінці минулого року були проведені кілька аукціонів, в яких брали участь підставні фірми “Інвестохіллз Веста”: “Бізнес ресурс Україна”, де директором є Е. Гаврилюк (росіянка, підставна особа), “Фінансова оферта”, де директором є Р. Джамбулов, та “Кредит інвестмент” С. Яковлєва. По цих фірмах зараз ведуться кримінальні справи, порушені ДБР. Це все підставні фірми “Вести”.

Чому ніхто не проаналізує, що таке T.B. Fruit, і що таке Cargill (велика світова продовольча компанія)?

Дехто розказує про те, що T.B. Fruit чи “Яблуневий дар” зробив “схлопування” з Cargill. Невже хтось думає, що одна з найбільших приватних компаній у світі і один з найбільших інвесторів в Україні Cargill провела якусь сумнівну операцію з “Яблуневим даром”? І хто сумнівніший: Cargill, який провів цю операцію, чи “Інвестохіллз Веста”, яка з’явилась невідомо звідки, неясно хто її засновники і хто її фінансує?

“Інвестохіллз Веста” – це не інвестор в Україну, який займається купівлею активів. Це рейдери, які різними шахрайськими методами намагаються заволодіти українськими підприємствами.

(з інтерв’ю Інни Василюк)

Нагадаємо, що Волков є власником інших фінансових компаній: «ВЕРДИКТ КАПІТАЛ», «ВЕРДИКТ ХОЛДІНГ», «ПЕРШЕ ОЩАДНЕ ТОВАРИСТВО», «ЄВРОПЕЙСЬКЕ ОЩАДНЕ ТОВАРИСТВО», «УСПІШНА ІНВЕСТИЦІЯ», «ЖЕНЕВА», «ЖЕНЕВА ФІНАНС», «ІНВЕСТОХІЛЛС ПАРТНЕРС УКРАЇНА», «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ” ІНВЕСТОХІЛЛС ВЕСТА», «ВЕРДИКТ ФІНАНС». Інші рейдерські операції компаній Волкова: «Восток Солар»), Київський Метрополітен –  та інших.

Exit mobile version