Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Автопарк, яхта та будинок на 500 квадратів: на Київщині ексчиновник балотується в голови ОТГ

Колишній очільник Обухівської та Бориспільської райдержадміністрацій Олександр Туренко планує повернутись на державну посаду. Цього разу цілить на голову Української ОТГ, до якої увійдуть місто Українка та 7 сіл: Верем’я, Витачів, Жуківці, Плюти, Трипілля, Халеп’я, Щербанівка. За час роботи в адміністраціях родина чиновника непогано збагатилась. Про це розповіли активісти руху «За чесні вибори», які організовують громадську приймальню в Українці.

Олександр Туренко Фото: mykyivregion.com.ua

«Дуже багато громадян звертались до нас з інформацією про розкішний спосіб життя одного з кандидатів, а саме – Олександра Туренка, тому ми вирішили перевірити його декларації за останні роки та знайшли там багато цікавого», – розповіли активісти.

Зокрема, у декларації за минулий рік чиновник вказав, що його сім’ї належить квартира в Обухівському районі площею 68,9 кв.м, недобудована дача в Українці площею 489 кв.м, а також 42 земельних ділянки від 69 кв. м до 78 513 кв. м. З них 11 наділів, розташованих в Обухівському районі, записані на його дружину Ларису Туренко.

Їздить чиновник, як і раніше, Mercedes Viano, а дружина – Lexus RX 450H. Ще його дружина придбала торік авто Toyota FJ Cruiser. Водою Туренко пересувається яхтою Sea Rey Sundancer. Також в його автопарку кілька одиниць сільгосптехніки і вантажний автомобіль.

Його заробітня плата у Бориспільській РДА склала 120 929 гривень. Ще 1 346 776 гривень він отримав від відчуження нерухомого майна. Він має заощадження у розмірі 380 тис. доларів США та 40 тис. євро, його дружина – 150 тис. гривень.

Бізнес дружини ексголови Обухівської РДА – туроператор ТОВ “Дербі Інтернешнл”. Перебуває офіс не на вотчині у чиновника, а в Києві.

Активісти проводять громадську приймальню в Українці Фото:

Олександр Туренко був призначений головою Обухівської РДА в квітні 2015 року. Це його перша посада в державному секторі. Як виявили активісти, у час, коли на сім’ю Туренків були оформлені ділянки – у 2008-2009 роках – він трудився в земельній комісії Обухівської районної ради.

Довідково:

Олександр Валентинович Туренко народився 30 серпня 1966 року у Луганську. Проживає в Українці. Балотується від політичної партії “Європейська солідарність”. Є директором ТОВ “Абзор”.

Протягом 2016-2017 років був головою Обухівської районної державної адміністрації.

30 червня 2017 року призначений на посаду голови Бориспільської районної державної адміністрації. Був звільнений Президентом Володимиром Зеленським у липні минулого року.

 

Exit mobile version