Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Чому вигідно купити iPhone 12 Pro бу

Чому вигідно купити Айфон 12 про бу:

Вигода

Ціна iPhone 12 Pro є однією з головних причин, чому багато людей вибирають б/у пристрої. Новий iPhone 12 Pro коштує від 35 999 грн, а б/у – від 22 411 грн. Тобто, ви можете заощадити до 50% від вартості нового смартфона.

Технічні характеристики

iPhone 12 Pro був випущений в 2020 році і досі є одним з найпотужніших смартфонів на ринку. Він має OLED-дисплей з частотою оновлення 120 Гц, процесор A14 Bionic, тройну камеру з датчиками 12 Мп і LiDAR-сканером, а також підтримку 5G. Тобто, б/у iPhone 12 Pro буде актуальним ще кілька років.

Гарантія

Інтернет-магазин “Як новий” надає гарантію на б/у смартфони терміном від 31 дня до 2 років. Це означає, що в разі поломки ви зможете безкоштовно відремонтувати або замінити пристрій.

Додаткові переваги

Крім перерахованих вище переваг, покупка б/у iPhone 12 Pro має і інші плюси:

Купівля бу (вживаного) iPhone 12 Pro у інтернет-магазині «Як новий» може бути вигідною з кількох причин:

  1. Знижена ціна: Б/у телефони зазвичай коштують значно менше, ніж нові аналогічні моделі. Це дозволить вам отримати флагманський смартфон за менший бюджет.
  2. Збереження якості: Інтернет-магазин «Як новий» може пропонувати б/у пристрої в дуже хорошому стані, які пройшли перевірку та відновлення, щоб вони були максимально схожі на нові. Це означає, що ви отримаєте смартфон, який працює і виглядає майже як новий, але за меншу ціну.
  3. Вибір кольорів: В інтернет-магазині «Як новий» може бути різноманітний вибір кольорів iPhone 12 Pro бу, що дозволить вам обрати модель, яка вам подобається найбільше.
  4. Вибір статусу телефону: Ви, швидше за все, зможете вибрати телефон відповідно до його статусу, наприклад, “бу Black (чорний)”, “бу White (білий)”, “бу Green (зелений)”, “бу Blue (синій)”, “бу Red (червоний)”.
  5. Збереження навколишнього середовища: Купівля б/у телефону сприяє вторинному використанню електронних пристроїв і сприяє зменшенню виробництва нових пристроїв, що може бути добре для довкілля.

Не забудьте вивчити умови та гарантії, надані магазином, перш ніж здійснювати покупку. Також, слід перевірити, які опції фінансування або обміну пропонує магазин для полегшення покупки.

Висновок

Якщо ви хочете стати володарем флагманського iPhone 12 Pro, але не хочете витрачати багато грошей, то покупка б/у пристрою є відмінним варіантом. Ви можете заощадити до 50% від вартості нового смартфона, при цьому отримати пристрій з актуальними технічними характеристиками і гарантією.

Ось кілька додаткових аргументів на користь покупки б/у iPhone 12 Pro:

Звичайно, у покупки б/у iPhone 12 Pro є і деякі ризики. Наприклад, ви не можете бути впевнені, що пристрій не був пошкоджений або вкрадений. Однак, якщо ви купуєте смартфон в перевіреному інтернет-магазині, то ризик таких проблем мінімальний.

Exit mobile version