Site icon FAKTY.org – важливі новини!

“ЕНВОЛТ” – оформлення довідки з демографічного реєстру

Юридичне об’єднання “ЕНВОЛТ” надасть детальну юридичну консультацію з питань оформлення такого документу як довідка з демографічного реєстру.

Додаток до айді-карти – види довідок про прописку до айді-карти

Айді-карта нового зразка містить на чіпі зашифровану інформацію про зареєстроване місце проживання особи. Проте візуально цю інформацію на карті побачити неможливо. Також, при зміні місця проживання змінювати айді-карту немає необхідності, оскільки змінюється лише інформація на чіпі. Враховуючи, що не всі органи та установи мають можливість зчитувати інформацію з чіпа, до айді-карти оформлюється додаток. З початку обігу айді-карток таким додатком вважався витяг. Проте закон “Про демографічний реєстр” не передбачає можливість отримати витяг до айді-карти. Наразі існує два документи, що можуть виступати додатками до айді-карти:

  1. Довідка про реєстрацію місця проживання (Додаток 13). Цей документ видається відділом реєстрації при місцевій адміністрації або сільською радою.
  2. Довідка про внесення відомостей до Єдиного державного демографічного реєстру. Видається міграційною службою, яка оформлює айді-карту.

Що таке довідка з демографічного реєстру?

Довідка з демографічного реєстру містить інформацію про особу, яка зберігається в державному демографічному реєстрі. Цей реєстр включає такі дані про особу:

Довідка з демографічного реєстру є розшифровкою даних, що містяться в айді-картці. Відповідно, якщо особа не має айді-картки або біометричного закордонного паспорта, державний демографічний реєстр не містить жодної інформації про цю особу, і оформити довідку неможливо.

Де можна отримати довідку з демографічного реєстру?

Довідку з демографічного реєстру можна отримати в міграційній службі. Зазвичай це та служба, яка оформила біометричний документ: айді-карту чи закордонний паспорт. Водночас отримати довідку можна за заявою в будь-якій державній міграційній службі.

Юридичне об’єднання “ЕНВОЛТ” https://enwolt.com.ua/ готове надати повну та всебічну юридичну консультацію щодо оформлення довідки з демографічного реєстру. В компанії будуть раді допомогти!

Довідка з демографічного реєстру: розгорнуте пояснення

Що таке довідка з демографічного реєстру?

Довідка з демографічного реєстру – це офіційний документ, який підтверджує особу та містить інформацію про неї, що зберігається в Єдиному державному демографічному реєстрі (ЄДДР).

Яка інформація міститься у довідці?

Довідка містить такі дані про особу:

Навіщо потрібна довідка з демографічного реєстру?

Довідка може знадобитися для різних цілей, наприклад:

Хто може отримати довідку з демографічного реєстру?

Отримати довідку може будь-яка особа, чиї дані внесені до ЄДДР. Це громадяни України, а також іноземці та особи без громадянства, які постійно або тимчасово проживають на території України.

Де можна отримати довідку з демографічного реєстру?

Довідку можна отримати в органах Державної міграційної служби України (ДМС). Зазвичай це той орган ДМС, який оформив вам ID-картку або закордонний паспорт. Проте ви можете звернутися за довідкою до будь-якого органу ДМС на території України.

Як отримати довідку з демографічного реєстру?

Щоб отримати довідку, вам необхідно:

Довідка видається протягом 3 робочих днів з дня подання заяви.

Вартість довідки з демографічного реєстру

Станом на 2024 рік державне мито за оформлення довідки з демографічного реєстру становить 35 грн.

Чи можу я отримати довідку з демографічного реєстру онлайн?

На жаль, наразі в Україні неможливо отримати довідку з демографічного реєстру онлайн. Її можна оформити лише при особистому зверненні до органу ДМС.

Які ще документи можуть підтвердити особу та місце проживання?

Окрім довідки з демографічного реєстру, свою особу та місце проживання можна підтвердити такими документами:

Важливо!

Для отримання більш детальної інформації щодо оформлення довідки з демографічного реєстру рекомендуємо звернутися до органів Державної міграційної служби України або в Юридичне об’єднання “ЕНВОЛТ”  enwolt.com.ua.

Юридичне об’єднання “ЕНВОЛТ” пропонує всебічну правову допомогу у питаннях отримання довідки з демографічного реєстру.

Айді-карта нового зразка містить вбудований чіп, на якому зберігається інформація про місце проживання власника. Проте ця інформація не відображається візуально, а змінюється лише на чіпі у разі зміни місця проживання. Оскільки не всі організації та установи мають змогу зчитувати інформацію з чіпа, до айді-карти додається додатковий документ. Спочатку таким документом вважався витяг, проте закон “Про демографічний реєстр” не передбачає можливості отримання витягу до айді-карти. Наразі існують два документи, які можуть виконувати функцію додатку до айді-карти:

Довідка з демографічного реєстру містить інформацію про особу, що зберігається в державному демографічному реєстрі. Зокрема, це такі дані як:

Цей документ є детальним відображенням даних, що містяться в айді-картці. Якщо особа не має айді-картки або біометричного закордонного паспорта, дані про неї не зберігаються у демографічному реєстрі, і отримання довідки неможливе.

Отримати довідку з демографічного реєстру можна у міграційній службі. Зазвичай це та служба, яка видала біометричний документ (айді-карту чи закордонний паспорт), проте отримати довідку можна і за заявою в будь-якій державній міграційній службі.

Юридичне об’єднання “ЕНВОЛТ” надасть повну та професійну консультацію щодо отримання довідки з демографічного реєстру. Звернувшись до цієї компанії, можна розраховувати на кваліфіковану допомогу.

Довідка з демографічного реєстру: детальний опис

Довідка з демографічного реєстру є офіційним документом, що підтверджує особу та містить дані, які зберігаються у Єдиному державному демографічному реєстрі (ЄДДР).

Довідка містить такі дані про особу:

Ця довідка необхідна для різних цілей, наприклад, для підтвердження особистості при здійсненні юридичних угод, оформленні візи, реєстрації шлюбу, отриманні кредиту, влаштуванні на роботу та інших випадках, де потрібно підтвердження особистості та місця проживання.

Отримати довідку може будь-яка особа, чиї дані внесені до ЄДДР. Це стосується громадян України, а також іноземців та осіб без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні.

Довідку можна отримати в органах Державної міграційної служби України (ДМС). Зазвичай це той орган ДМС, який оформив айді-картку або закордонний паспорт, але звернутися за довідкою можна до будь-якого органу ДМС на території України.

Для отримання довідки необхідно:

Довідка видається протягом трьох робочих днів з дня подання заяви. Станом на 2024 рік, державне мито за оформлення довідки становить 35 грн.

Наразі в Україні неможливо отримати довідку з демографічного реєстру онлайн; її можна оформити лише при особистому зверненні до органу ДМС.

Інші документи, які можуть підтвердити особу та місце проживання, включають паспорт громадянина України, айді-картку, закордонний паспорт, витяг з Єдиного державного реєстру нерухомості та довідку про реєстрацію місця проживання (форма 13).

Для отримання більш детальної інформації щодо оформлення довідки з демографічного реєстру рекомендується звертатися до органів Державної міграційної служби України або юридичного об’єднання “ЕНВОЛТ”.

Тип документа Місце отримання Інформація, що міститься Призначення
Довідка про реєстрацію місця проживання (Додаток 13) Місцеві органи реєстрації Зареєстроване місце проживання, дата реєстрації Підтвердження місця проживання
Довідка про внесення відомостей до ЄДДР Міграційна служба Прізвище, ім’я, по батькові, дата та місце народження, стать, громадянство, зареєстроване місце проживання, дата реєстрації, ідентифікаційний код, номер айді-картки, номер запису в ЄДДР, серія та номер попереднього паспорта, серія та номер закордонних паспортів (діючих та анульованих) Підтвердження особи та місця проживання
Паспорт громадянина України Міграційна служба Прізвище, ім’я, по батькові, дата та місце народження, стать, громадянство, зареєстроване місце проживання Підтвердження особи
ID-картка Міграційна служба Прізвище, ім’я, по батькові, дата та місце народження, стать, громадянство, зареєстроване місце проживання Підтвердження особи
Закордонний паспорт Міграційна служба Прізвище, ім’я, по батькові, дата та місце народження, стать, громадянство Підтвердження особи при виїзді за кордон
Витяг з Єдиного державного реєстру нерухомості Реєстраційні органи Інформація про нерухоме майно та права на нього Підтвердження права власності
Довідка про реєстрацію місця проживання (форма 13) Місцеві органи реєстрації Зареєстроване місце проживання, дата реєстрації Підтвердження місця проживання
Exit mobile version