Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Касьянов Сергій Павлович: Фінансист кілерів-росіян став радником військової адміністрації Херсонщини

Він «сприятиме відродженню економічного потенціалу регіону».

Колишній голова Дніпропетровської облдержадміністрації (2005р.), голова Ради директорів KSG Agro Касьянов Сергій Павлович став радником голови Херсонської ОВА.

Про це йдеться в Розпорядженні начальника Херсонської обласної військової адміністрації Олександра Прокудіна від 20.03.2023 р., Касьянов буде радити з питань міжнародного співробітництва та розвитку регіону.

Latifundist.com цитує повідомлення прес-служби KSG Agro:

«На посаді радника голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Касьянов сприятиме відродженню економічного потенціалу регіону, зокрема, аграрного сектору, в тому числі шляхом залучення іноземних інвестицій на Херсонщину».

Нагадаємо, Сергій Касьянов є обвинуваченим у справі про фінансування ним банди кілерів, які намагалися вбити колишнього акціонера «Родовід Банку» Сергія Дядечка.

За даними слідства, Касьянов за допомоги громадянина рф підшукав осіб з числа працівників правоохоронних органів Північно-Кавказького федерального округу рф, які повинні були за грошову винагороду (хабар) у розмірі $1.200.000 штучно створити докази щодо причетності банкіра до вчинення злочину у РФ з метою подальшою екстрадиції його на рф до місця ув`язнення, як місця майбутнього позбавлення його життя.

Останнє судове засідання у цій справі № 757/26383/20 відбулося два тижні тому.

Дані порталу «Судова влада України»

Крім того, Сергій Касьянов є спізасновником ТОВ «Експортно-імпортна компанія «Юг-інвест» (код 34907005), яке орендує землю на Арабатській стрілці. Також долю у цій фірмі має громадянка рф Кулешова Людмила Євгенівна. Син Кулешової – Кулешов Роман Володимирович, підполковник МВС Росії, кандидат юридичних наук, керує аналітичним відділом міністерства, а невістка працює в уряді РФ.

Exit mobile version