Site icon FAKTY.org – важливі новини!

М’ясні снеки: харчова цінність, технологія виробництва та критерії вибору

Про шкоду сухариків та чіпсів говорять багато, тому поява більш корисного та поживного перекусу була просто необхідною. Сьогодні на полицях українських магазинів все частіше можна знайти снеки м’ясні. Вони виготовляються за спеціальною технологією, яка дозволяє зберігати готовий продукт при кімнатній температурі навіть до 6 місяців.

Харчова цінність снеків з м’яса

М’ясні снеки https://pankovbasko.com/ua/catalog/sneku/all – це не просто звичайний перекус, а продукт з повноцінним вмістом поживних речовин, що характерні для м’яса. Виробники пропонують цю продукцію не тільки, як альтернативу чіпсів та сухариків, а й як швидкий перекус при обмеженому доступі до повноцінного обіду. Його можна взяти з собою на роботу або на відпочинок на природі. Умови зберігання не вимагають його обов’язкове перебування в холодильнику.

В м’ясних снеках міститься достатня кількість білків тваринного походження та мінімально жирів. Вміст заліза в сушеному продукті зберігається на рівні того, який мала сама сировина. Тут також містяться вітаміни А, В1, В2, В12, D3, а також цинк, таурин і креатин.

Купити м’ясну продукцію можна на будь-який смак. Асортимент дозволяє обрати продукт, як для гурманів, так і для прихильників більш здорового харчування.

Попри поживність та високу харчову цінність слід зауважити, що продукт може містити велику кількість солі та пуринів, які в великій кількості можуть нашкодити здоров’ю. Тому перед вживанням сушеної продукції орієнтуйтесь на стан свого здоров’я. Якщо ви маєте проблеми з суглобами та нирками, вживайте м’ясні снеки в обмеженій кількості.

Особливості технології виробництва

Виробничий процес досить тривалий та складається з таких етапів:

Готовий продукт можна зберігати при кімнатній температурі від 3 до 6 місяців. Зверніть увагу, що після відкриття упаковки продукт потрібно вжити протягом 15 днів. Саме тому не рекомендовано купувати такі продукти на вагу. Таким чином продавець може продати неякісну продукцію.

Які снеки обрати?

Перший і основний критерій вибору – це смакові захоплення самого споживача. Якщо ви обираєте м‘ясні снеки до пива, можете скористатися наступними рекомендаціями:

Універсальні ковбаски до пива можна обрати копчені або сиров’ялені. Чудовим перекусом під час туристичної подорожі або відпочинку на природі можуть стати джерики. Вони виготовляються з різних сортів м’яса з мінімальною наявністю додаткових компонентів.

Exit mobile version