Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Майже солд-аут: кияни розкупили 400 квартир у новому ЖК за 2 дні

Варшавський мікрорайон – наймасштабніший проєкт столиці, який складається із декількох житлових комплексів, які мають різні назви. Місцеві мешканці задоволені майже всім: комфорт, якість житла, помірні ціни. Та чи дійсно все в цьому ЖК ідеально? З’ясовувала Анна Закутська у новому випуску програми «Шоб я так жив».

Загальна площа забудови на столичному Виноградарі – 80 гектарів. Для порівняння – це як чотири НСК «Олімпійський». Тож, аби не заплутатися у продажі квартир, девелопер вирішив розбити мікрорайон на декілька ЖК. За концепцією вони майже ідентичні, проте «Варшавський Квартал» вже повністю збудований та заселений, чого не скажеш про «Варшавський Плюс». Здачу першої секції тут планують протягом місяця цього року, відповідно, люди у цьому ЖК ще не живуть.

Журналісти вирішили подивитися, що вже є на території. Інфраструктура тут дуже розвинена: є продуктові магазини, кав’ярні, неподалік – клініка, аптека, магазин квітів. Крім того, будується дитячий садок.

ЖК будують на столичному Виноградарі Фото:

Поруч розташовано й торговельно-розважальний центр «Ретровіль». Він знаходиться дуже близько від ЖК «Варшавський плюс». Тож до послуг мешканців – дитяча зона, спортклуб, фудкорт і брендові магазини. Понад те, поруч планують зводити великий ресторан.

А от із паркуванням у «Варшавському Плюс» – справжня катастрофа, місць для автівок критично не вистачає. У самому комплексі передбачено лише 1000 машиномісць на 3800 квартир, тому девелопер посеред двох ЖК звів торговельний центр із безплатними машиномісцями та розпочав зведення паркінгу у сусідньому ЖК.

За словами місцевих, паркуватись іноді доводиться у сусідньому паркінгу за кілометр від ЖК. При чому місця там уже повністю розкупили. Тільки уявіть: за один день були продані усі місця у паркінгу. І якщо зараз ви подумали: «та навіщо він потрібен, головне – квартиру купити», будьте готові: за неї вам теж потрібно буде поборотися. Адже черга з охочих придбати житло у комплексі – дійсно величезна.

Черга з потенційних інвесторів під відділом продаж Фото:

Як розповіли у відділі продажу, в середньому тут укладають 20 договорів на день, а у попередньому будинку всі 400 квартир були зарезервовані за 2 дні. Секрет такого шаленого попиту – репутація й надійність забудовника: жодного недобудованого об’єкта у Києві й стовідсоткова гарантія введення в експлуатацію у встановлений термін.

 

Exit mobile version