Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Міцність та практичність сходів на металевому каркасі

Оптимальним варіантом для будинку, двоярусної квартири являються сходи на металевому каркасі. Це краще рішення для невеликої площі, а також раціональний з фінансової точки зору. Сам проєкт не потребує великих вкладень. Компанія «Територія Сходів» https://terracxodiv.com.ua/ua/ пропонує різні варіанти оформлення такої конструкції, що дозволяє підібрати найкращий варіант для кожної будівлі з врахуванням площі та стилю оформлення.

Переваги металевої конструкції

Сходові конструкції на металевому каркасі мають ряд ключових переваг:

Металева конструкція – довговічна: не боїться ніяких навантажень та стороннього впливу. Обираючи такий варіант каркаса, можна бути впевненим в його незламності та міцності.

Який тип каркаса обрати?

Враховуючи зовнішній вигляд металокаркаса, він може бути декількох видів: відкритий і закритий. Перший варіант чудово підходить під сучасні стилі, оскільки створюється враження додаткового вільного простору, що є актуальним при оформленні інтер’єрів сучасності. Але з точки зору практичності та безпеки, кращими все ж таким являються закриті каркаси. До того ж така конструкція не потребує додаткової обробки, а декорування сходів приховує всі наявні неестетичні деталі.

Розрізняються каркаси й по принципу створення:

Для облицювання сходів підходить будь-який матеріал: метал, мармур, дерево, керамічна плитка. В доволі рідких випадках конструкція залишається без додаткового оздоблення. Таке рішення може бути на основі загального дизайну приміщення. Наприклад, індустріальний стиль. Бильця для сходів можуть залишатися у своєму виді, або декоруватися кованими прикрасами, склом, деревом.

Вибір варто робити, виходячи із того, де буде встановлена конструкція. З огляду на складність проведення робіт, виготовлення сходів та їх монтаж краще довірити професіоналам. Це гарантія не тільки привабливого вигляду всієї конструкції, але і її міцності. Сходи в першу чергу повинні бути міцними та безпечними. Неправильні прорахунки можуть привести до падіння зі сходів, отримання травм.

Exit mobile version