Site icon FAKTY.org – важливі новини!

На Одещині перекинувся човен з прикордонниками | –

В Одеській області під час патрулювання перекинувся човен, в якій знаходилися четверо військовослужбовців Державної прикордонної служби України. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”, передає “Курс України”.

Фото: dpsu.gov.ua

“Сьогодні близько 16-ї години на озері Тудорове перевернувся моторний човен, на якому патрулювали кордон четверо військовослужбовців Держприкордонслужби. Троє військовослужбовців дісталися до суходолу, одного з них побратим фактично витягнув на собі. Усі врятовані переохолодилися, один отримав травму ніг. Наразі їм надається необхідна допомога”, – повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Пошуки ще одного прикордонника тривають. До пошуків залучені прикордонники прилеглих підрозділів, співробітники сектору водної поліції Одеського районного управління, ДСНС, рибалки.

Також ведуться пошуки з повітря. Для цього залучено гелікоптер Одеської авіаескадрильї Держприкордонслужби. Працюють водолази ДСНС.

Обставини, за яких сталася надзвичайна подія, з’ясовуються. Проінформовані органи прокуратури і призначено службове розслідування.

Як повідомляв “” раніше, поліція Київщини попередила про проведення навчань.

Коментарі

Exit mobile version