Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Обираємо двірники для вашої автівки

Склоочисник – важливий прилад, що забезпечує достатній огляд для водія та безпеку руху. Пристрій в увімкненому стані прибирає забруднення з поверхні лобового скла, опади, бризки калюж, пилу та інші дрібні частинки. Завдяки цьому видимість покращується, а ризики для водія на дорозі знижуються. Нижче ми розповімо, як правильно обрати щітки склоочисника каркасні чи безкаркасні.

Особливості каркасних щіток

Каркасні двірники мають металеву основу та прикріплену до нього гумову смужку, яка виконує функцію очищення. Аби пристрій краще притискався до випуклого лобового скла, склоочисники оснащені системою коромисел: вона направляє робочі елементи та забезпечує оптимальне притискання до поверхні.

Коштують каркасні двірники недорого, проте відносно швидко виходять з ладу. Деякі сучасні моделі мають потовщений металевий каркас та оснащені смужками з технологічного гумового матеріалу, що має високу зносостійкість та менш чутливий до впливу зовнішніх факторів. Аби сама конструкція довше слугувала, з’єднання елементів роблять пластиковими, адже металеві шарніри швидко іржавіють та втрачають свою функціональність.

Виробники також пропонують зимові каркасні щітки. Їх відрізняє гумовий каркас, у який ховається конструкція. Це захищає двірники від потрапляння вологи, обледеніння та подальшого руйнування.

Аби здешевити вартість обслуговування, водії нерідко замінюють самі лише гумові смужки, а не весь механізм. Проте варто відслідковувати стан склоочисника, аби вчасно помітити ознаки розхитування конструкції.

Безкаркасні склоочисники

В їх конструкції відсутні шарніри чи коромисла, що робить прилад більш стійким до впливу зовнішніх факторів та подовжує експлуатаційний термін. Аеродинаміка таких щіток краща: гумка щільно прилягає до поверхні скла, а сама конструкція полегшена.

Безкаркасні двірники ідеальні і для використання взимку. Механізм без шарнірів та металевих поєднань, використання гумових смужок, стійких до низьких температур, забезпечує відмінну роботу навіть під час сильних морозів. Такий пристрій гарантовано прослугує цілий рік без необхідності заміни. Про те, що потрібно купити новий двірник, свідчить індикатор зносу – він змінює колір. Зрозуміло, що коштують ці моделі дорожче.

Підігрів двірників

Важлива опція – підігрів склоочисників, що дозволяє позбутися наморозі на конструкції. Нагрівання відбувається за активації спеціальної пластини, яка швидко прогріває механізм та усуває налідь. А придбати щітки на будь-який смак можна в інтернет-магазині Dvorniki.ua.

Exit mobile version