Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Оформленням шлюбу з іноземцем в Україні

В цій статті ми розглянемо оформленням шлюбу з іноземцем в Україні, які потрібні документи і можливість це зробити за добу. Lviv Express Marriage – юридична компанія, яка допоможе Вам зареєструвати одруження за один день Львів.

 1. Терміни та процедури: Процедура оформлення шлюбу з іноземцем може варіюватися в залежності від країни громадянства іноземця. В Україні вона проводиться в органах реєстрації актів цивільного стану.
 2. Двосторонні угоди: Україна може мати домовленості з певними країнами, які регулюють процедури оформлення шлюбу для громадян цих країн. Це може вплинути на потрібну документацію та вимоги.
 3. Переклад документів: Якщо ваш партнер не розмовляє на українській мові, може знадобитися офіційний переклад документів. Цей переклад має бути виконаний вірним перекладачем та завірений нотаріусом.
 4. Законодавство і спеціалізовані служби: Законодавство та процедури можуть змінюватися, тому важливо звернутися до офіційних джерел, таких як сайти органів реєстрації актів цивільного стану, міграційні служби чи міністерства юстиції, щоб отримати останню інформацію.
 5. Сертифіковані юристи та агентства: Якщо ви не впевнені у процедурі або вимогах, звернення до юриста з досвідом у сімейних імміграційних питаннях або до спеціалізованого агентства може бути допоміжним.

Знову ж таки, найкраще перевіряти оновлену інформацію на офіційних джерелах, таких як офіційні сайти державних органів України, консульства та посольства, що мають відношення до країни громадянства вашого партнера. Щоб узнати шлюб за добу вартість звертайтесь на сайт Lviv Express Marriage marriage.lviv.ua.

Оформлення шлюбу з іноземцем в Україні вимагає певного пакету документів, який може включати наступні документи:

 1. Паспорти: Паспорт громадянина України та паспорт іноземця.
 2. Свідоцтво про народження: Для обох майбутніх подружжів.
 3. **Свідоцтво про найменування та склад родини з описом осіб, що перебувають у шлюбі, та/або свідоцтво про розірвання шлюбу (розлучення), про смерть подружжя, про недієздатність чи обмежену дієздатність подружжя, або акт про прийняття на виховання дитини».
 4. Довідка про стан здоров’я: Деякі регістраційні органи можуть вимагати медичну довідку про стан здоров’я.
 5. Документи, що підтверджують цивільний статус: Наприклад, відомість про те, що обидва майбутніх подружжя не є одруженими на момент подачі заяви.
 6. Документи про розлучення (якщо застосовно): Якщо одне з подружжів було розлучено, може знадобитися відповідне свідоцтво.
 7. Дозвіл на шлюб із зазначенням статі (якщо застосовно): Якщо статі майбутніх подружжя не збігаються з тими, що вказані в їхніх паспортах.
 8. Довідка про відсутність судимості (якщо застосовно): Деякі країни можуть вимагати таку довідку від іноземця.
 9. Фотографії: Зазвичай, декілька фотографій обох подружжів розміром 3х4 або іншого визначеного розміру.
 10. Переклад документів: Якщо документи надіслані не українською мовою, їх потрібно буде перекласти вірним перекладачем і завірити нотаріусом.
 11. Віза: Якщо іноземець потребує візу для в’їзду в Україну.

Важливо пам’ятати, що цей список може змінюватися залежно від конкретної ситуації та вимог органів реєстрації актів цивільного стану. Рекомендується звернутися до місцевого органу реєстрації для отримання точної та оновленої інформації про документи, які потрібно подати для оформлення шлюбу з іноземцем в конкретному регіоні України.

Exit mobile version