Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Отримання візи D7 у Португалії

Португальську візу D7 можуть отримати фінансово незалежні іноземці з пасивним доходом, наприклад, пенсіонери та інвестори. Правила отримання візи закріплені у статті 58 закону №23/2007 від 04.07.2007.

На візу D7 Португалії можуть претендувати лише іноземці з держав, які не входять до Євросоюзу. Щоб подати заявку на візу D7, потрібно купити чи орендувати нерухомість у Португалії та підтвердити, що щомісячний дохід з-за кордону становить не менше мінімальної зарплати у 705 €. Після візи D7 космополіту видають посвідку на проживання з правом на роботу. Резиденти зобов’язані проводити у країні не менше 183 днів на рік, щоб підтримувати статус.

Що дає космополіту віза D7 до Португалії

Переїзд до Португалії з найменшими витратами

Бажаєте імігрувати до Португалії? Витрати отримання візи D7 нижче, ніж участь у програмі ВНЖ у Португалії за інвестиції. Заявнику достатньо купити чи орендувати житло та підтвердити, що його щомісячний пасивний дохід із джерел за кордоном становить мінімум 705 €. Інвестувати в економіку країни від 250 000 євро не потрібно.

Безвізові поїздки до країн Шенгенської угоди

Космополіти з ВНЖ у Португалії відвідують без віз інші країни Шенгену до 90 днів на півріччя.

Оптимізація податків

Іноземці, які проводять у Португалії понад 183 дні на рік, стають податковими резидентами країни та отримують право на пільги.

Нові резиденти можуть набути пільгового податкового статусу Non-habitual Resident на 10 років. Вони не сплачують у Португалії податок на світовий дохід, якщо він уже сплачений у державі, з якою у Португалії укладено угоду про уникнення подвійного оподаткування. Податок з доходу в Португалії сплачується за фіксованою ставкою 20% — без пільгового статусу вона сягає 48%.

Громадянство Португалії за п’ять років

Через п’ять років у статусі резидента Португалії космополіт може подати документи на ПМП чи громадянство. Португальський паспорт дозволяє подорожувати без віз до 187 країн світу та обрати для життя будь-яку державу Євросоюзу.

Португалія визнає друге громадянство. Інвесторові не доведеться відмовлятися від паспорта країни походження, якщо її законодавство дозволяє громадянам отримувати громадянство інших держав.

Вимоги до нерухомості та доходу заявників

Інвестор купує чи орендує нерухомість у Португалії. Вартість та розташування не обмежені, але житло має підходити за розміром для основного заявника та його сім’ї. Мінімальна сума доходу заявника прив’язана до мінімальної зарплати у Португалії. У 2022 році вона становить 705 євро на місяць.

Якщо візу разом із інвестором одержують родичі, потрібно додати 50% доходу за дружину чи батька та 30% — за кожну дитину. Для участі у програмі підходить регулярний легальний дохід в іншій країні: дивіденди, відсотки, роялті, пенсія, дохід від оренди або зарплата на віддаленій роботі.

Exit mobile version