Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Перевірки транспортних засобів за допомогою сервіса You Control

Якщо ви збираєтеся купити вживаний автомобіль, перш ніж розлучитися з готівкою, важливо знати, що він механічно та структурно справний. Огляд транспортного засобу від RAC може допомогти виявити будь-які приховані проблеми, про які ви можете не знати, які можуть призвести до дорогого ремонту.

Спокій при купівлі авто…

Купуючи новий автомобіль, ви захочете переконатися, що він придатний до експлуатації, безпечний у їзді та вартий тієї ціни, яку ви готові за нього заплатити. Тож чому б не перевірити автомобіль перед кіпівлею, щоб ви були спокійні, коли укладаєте угоду на потрібний вам автомобіль.

Перевірити реєстрацію автомобіля

Перевірте свою реєстрацію онлайн у https://youcontrol.com.ua/topics/perevirka-avto-za-nomerom/ – це займе всього хвилину.

Ця перевірка стосується автомобілів, мотоциклів, вантажівок, причепів та іншіх транспортних засобів, зареєстрованих у реєстрі транспортних засобів. Вам буде надано таку інформацію про автомобіль:

  • VIN/номер шасі, номер двигуна, марка, колір, тип кузова, рік випуску
  • Статус реєстрації (поточний, закінчився, призупинено або анульовано)

Майновий реєстр — це  реєстр для реєстрації прав власності на особисте майно, включаючи транспортні засоби.

За допомогою сервісу можна перевірити:

  • якщо на автомобіль є будь-які заставні інтереси (наприклад, непогашений борг)
  • деталі автомобіля (такі як марка та модель)
  • статус реєстрації
  • чи знаходиться автомобіль в угоні
  • статус власника, чи нема власника в реєстрі боржників

Як перевірити машину за номером за допомогою сервіса You Control

Міністерство Внутрішніх Справ України відкрило повний доступ до бази даних VIN-кодів зареєстрованих в Україні авто. Завдяки цим даним перевірити всю інформацію про будь який транспортний засіб на вторинному ринку стало на багато простіше. Тепер ви можете переконатись, що авто не вкрадено, не ввезено в Україну без легально оформлених документів, та інші проблеми які можуть бути з автомобілем

Для довідки. VIN-код це унікальний цифровий номер кожного автомобіля. VIN-код або VIN-номер складається з 17 символів, в яких зашифрована вся інформація щодо виробника, року випуску, технічних характеристик, знаходження транспортного засобу в розшуку або викрадення. Подібна інформація може бути дуже корисною для всіх водіїв, які планують купити певну машину. VIN-код фіксується в реєстрі на момент реєстрації.

Exit mobile version