Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Порошенко надіслав лист Байдену із проханням зустрітися з Зеленським

Порошенко надіслав лист Байдену із проханням зустрітися з Зеленським
Фото прес-служби АП

Також Порошенко попросив, щоб США допомогли українській владі позбутися російських агентів впливу на державних посадах

П’ятий президент Петро Порошенко передав листа президенту США Джо Байдену, в якому попросив його зустрітися із Зеленським перед можливою зустріччю з Путіним. Про це “Главкому” стало відомо з дипломатичних джерел.

Порошенко передав листа Байдену через держсекретаря США Ентоні Блінкена ще 6 травня в Києві.

Лист складається з 10 пунктів. На початку листа зазначається, що в нинішній ситуації надзвичайно важливо поглибити діалог американського та українського лідерів. І що візит президента України до Вашингтону необхідно влаштувати якомога швидше, враховуючи той факт, що біля кордонів України стягнуті російські війська.

За словами інформатора, який бачив копію листа, Петро Порошенко також згадав важливість перспектив членства України в ЄС та НАТО. На його думку, це стане стримувальним фактором проти російської агресії і сильним стимулом для України.

Ще один з пунктів стосувався важливості посилення Сполученими Штатами військової допомоги, в тому числі шляхом узгоджених дій із союзниками України.

Також Порошенко попросив, щоб США допомогли українській владі позбутися російських агентів впливу на державних посадах і мінімізувати російські економічні важелі тиску на Україну.

Exit mobile version