Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Порошенко закликав Зеленського не грати на руку ворогу

«Шито білими нитками»… Цей давній вислів трохи застарів. Тепер правильно казати «шито зеленими нитками». Особливо, коли йдеться про справи, які фабрикують проти Порошенка за прямою вказівкою Зеленського.

Ще раз наголошую, що всі ці понад сто справ не мають нічого спільного ані зі здоровим глуздом, ані з правом, і є політично вмотивованими. Зеленський намагається позбутися політичного опонента так, як це роблять Путін в Росії, Лукашенко в Білорусі. І як, до речі, Янукович чинив в Україні. І робить він це в звичному для себе серіальному стилі, де допити мають бути черговими серіями цього низькопробного серіалу.

Тому повторю: всі покази по так званій «вугільній справі» я вже вичерпно дав слідству. Відповів на всі їх питання і попередив – я точно не буду грати ту роль, яку придумали сценаристи та відеорежисери кварталівського шапіто з їх зовсім недоречним зараз серіалом.

Ну і нарешті: якщо вже говорити про державну зраду, то конче необхідна присутність Зеленського. От кого треба викликати на очну ставку. Як мінімум, йдеться про його злочинну бездіяльність у питанні про посилення обороноздатності країни – на тлі даних найпотужніших розвідок світу про посилення приготування росіян до повномасштабного вторгнення в Україну. І саме це сьогодні турбує українців. А також і закупівлі на 3 млрд доларів вугілля в країни-агресора і електроенергії в Росії та Білорусі.

Очевидно всім, крім Зеленського: найбільший ворог України – Путін. І щоб зупинити його, влада має нарешті дослухатися до порад проєвропейської опозиції. Внутрішні війни грають сьогодні на руку ворогу. Ключ до перемоги – лише в єдності всього українського суспільства і всього цивілізованого світу.

Вже час припинити серіалити і подивитися в обличчя реальності. — Петро Порошенко

Exit mobile version