Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Порожнеча в інтер’єрі – практичне та стильне рішення для вашого будинку

Мінімалізм – напрямок в оформленні інтер’єру, який здатний задовольнити фактичні будь-які вимоги, при цьому не вийде з моди і не пересититися. Досить прості лінії та форми без зайвої химерності, здатні надати чіткості та виразності загальної композиції, роблять інтер’єр візуально привабливим. Вони не набридають, а навпаки додають приміщенню природність та легкість. Напевно під час чергового прибирання в будинку ви замислювалися про те, що все це скупчення начебто таки необхідних і будь-яких речей раптом починає дратувати. Мінімалізм в інтер’єрі дозволить вам звільнити простір у приміщенні від усього зайвого. З цим допоможуть фахівці компанії remontdim.lviv.ua

Житловий будинок від нежилого разюче відрізняється накопиченням різноманітних повсякденних речей, які оточують вас щодня. Це можуть бути різноманітні статуетки, журнали та інші речі, без яких загалом можна й обійтися. І якщо спочатку при облаштуванні житла всі ці речі можуть надати приміщенню атмосферу затишку, то з часом вони набридають і починають заважати. Так що якщо ви хочете і готові позбутися всіх зайвих речей у своїй оселі, значить, ви вже готові до застосування мінімалізму в інтер’єрі.

Цілком можливо деякі власники власного житла можуть подумати, що велика кількість вільного простору в приміщенні надає відчуття того, що воно не житлове і просто вганяє в тугу. На жаль, для більшості мінімалізм вважається напрямком в оформленні інтер’єрів, який підходить виключно для офісних приміщень. Однак це зовсім не так. Мінімалізм здатний надати інтер’єру житла гармонійний і водночас легкий зовнішній вигляд. Відсутність зайвого, включаючи елементи декору, які можуть спотворювати атмосферу приміщення, надає можливість вам бути в центрі уваги, стати головною прикрасою вашого приміщення.

Всупереч поширеній помилці, простота в дизайні зовсім не позбавляє вас необхідних у повноцінному повсякденному житті речей. У цьому плані, єдине питання полягає в тому, які ваші речі вам дійсно необхідні, а від яких можна відмовитися. Мінімалізм найкращого підходить для приміщень з великою площею або великою кількістю простору. Це зумовлено тим, що вони найбільш зручні для правильного розміщення акцентів – візуальних плям, що відтіняють решту декору. Найкраще в такому інтер’єрі виглядають світлі тони, максимально наближені до природних. Меблі в інтер’єрі можуть виступати в ролі елемента інтер’єру, або ж стати лише акцентом.

Японці – люди надзвичайно практичні і мінімалізм є насамперед саме їхньою «фішкою». Саме їм належить ідея, що душа і тіло почуваються дійсно комфортно серед порожнечі та спокою. Ця ідея знайшла пряме відображення в особливостях їх оформлення інтер’єрів. У японському будинку європеєць здивуватися тому, наскільки тут все просто і непоказно. Як елементи декору може використовуватися тільки одна картина з нехитрим сюжетом, або ваза з самотньою квіткою. Що стосується меблів (якщо такими можна вважати низький столик для їжі та японську кушетку), вони забираються з очей відразу ж після використання. Природно спочатку така відсутність здавалося б, необхідних предметів є незвичним, проте незабаром воно стає цілком природним.

Однак, якщо ви вирішили, що мінімалізм вам підходить, то не варто думати, що начебто невелика похибка в такому дизайні не має особливого значення. Мінімалізм не прощає помилок, тому все до найдрібніших деталей має бути точно вивірено та продумано. Наприклад, проблема поєднання мінімального набору меблів і великої кількості речей не постане перед вами, якщо ви використовуєте вбудовані шафки, різні полиці, які гармонійно поєднуються з основною стилістикою інтер’єру. Прибирання приміщення оформленого в мінімалістичному стилі не займе багато часу. При цьому велика кількість вільного простору, підкресленого лаконічністю форм і ліній сприятиме відпочинку після важких буднів.

Exit mobile version