Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Пов’язані зі «Сбербанком»: у центрі Києва активісти «накрили» чергову шахрайську «інвестиційну» контору (фото)

7 квітня на столичній вул. Антоновича, 131 неподалік від станції метро «Палац Україна» представники громадських організацій викрили чергову шахрайську псевдоінвестиційну компанію. Про це повідомив правозахисник ГО «Стоп корупції» Роман Литвин.

Фото:
Фото:

«Учора за вказаною адресою громадськими організаціями були викриті ще одні шахраї. Після того, як офіс виявили активісти, на місце подій викликали поліцію. Ми теж прибули туди та зафіксували там чималий офіс, який налічував близько ста робочих місць. По приїзду правоохоронці вилучили чорнові записи та опитали всіх працівників. Комп’ютерну техніку вилучати не стали», – розповів він.

За словами Литвина, в активістів є докази того, що шахраї працюють у «зв‘язці» зі «Сбербанком Росії» та російською корпорацією «Газпром».

Фото:
Фото:
Фото:

Згідно з даними правозахисників, назви шахрайських компаній наступні:

Як повідомляв «» раніше, через інвестиційних шахраїв у п’ятницю біля ТРЦ «Гулівер» невідомі напали на мирних мітингувальників. Унаслідок сутички постраждали близько 10 осіб, у одного чоловіка зламаний ніс. Люди вийшли на акцію, щоб застерегти українців та іноземних громадян від інвестування в псевдоінвестиційні компанії. За даними активістів, нападали охоронці торговельного центру. Ані керівництво, ані поліція належним чином не відреагували на те, що сталося.

Exit mobile version