Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Практичність та елегантність: відкрийте світ натяжних стель та їх багатофункціональність

Натяжна стеля – це полотно із тканини чи плівки, що натягнуте та надійно зафіксоване під основною бетонною стелею. Наразі можна побачити величезне різноманіття таких конструкцій, кожна з яких по-своєму особлива. Щоб не помилитися з вибором, варто дізнатися більше про види та переваги натяжних конструкцій.

Характеристики різних видів

Перше, за чим розрізняються натяжні стелі, – це матеріал. В залежності від цього кожен має змогу підібрати конструкцію до смаку та виходячи з можливостей. Полотна бувають двох видів – із ПВХ-плівки та тканинні. Дізнатись вартість встановлення та замовити натяжні стелі можна за посиланням https://natyazhnyepotolki.kiev.ua/. Розглянемо більш детально варіанти матеріалів.

ПВХ

Вироби з вінілової плівки найбільш популярні першою чергою завдяки низькій вартості. Зазвичай ширина такої плівки може бути від 1 до 5 метрів. При цьому встановлення натяжних стель із ПВХ відбувається за допомогою потужного будівельного фену. Під дією підвищеної температури полотно збільшується у розмірах, після чого його закріплюють на спеціальній основі. Охолоджуючись, воно натягується, створюючи рівну поверхню.

Даний матеріал має достатньо переваг, зокрема:

Є також інші особливості. Наприклад, такі стелі не варто робити в приміщеннях без опалення, адже ПВХ не витримує холод. Але все ж таки плюси перевищують, і такий матеріал часто використовують у будівництві та ремонті.

Тканина

Такі полотна виготовляються із поліестерових ниток та схожі на трикотаж. Завдяки матовій поверхні з цікавою текстурою стелі схожі на вкриті штукатуркою. Для їх встановлення не потрібно використовувати будівельний фен чи інші подібні пристрої.

Тканинні стелі мають свої особливості:

При цьому варто зазначити їхню вищу вартість. До того ж треба більш відповідально підійти до догляду, оскільки матеріал дещо примхливий.

Різноманіття фактур

В залежності від фактури поверхні можуть бути декількох видів:

За кількістю рівнів стелі можуть бути одно-, дворівневі або мати ще більше рівнів. Це залежить від індивідуальних вподобань замовника та фізичних можливостей безпосередньо конструкції.

Взагалі замовити можна будь-яке полотно, навіть натяжні стелі з фотодруком, що стануть родзинкою дизайну квартири.

Exit mobile version