Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Про #SaveФОП та ілюзії

Регулярні акції на Майдані зробили лідера організації під назвою #SaveФОП Сергія Доротича головним ньюзмейкером мураївского телеканалу «НАШ», який активно агітує за дружбу з росією, прославляє втікачів регіоналів і вельми вдало експортує російські наративи в українське суспільство.

Після закриття медведчуківських «112» і «NewsOne» та ZIK – «НАШ» взагалі став головним рупором «руского міра».

Якщо ви не помітили, я нагадаю, що кореспонденти «НАШ» супроводжували абсолютно всі дії Доротича, висвітлюючи в прямому ефірі його бурхливу діяльність, на славу самого себе.

Після такої медійної підтримки, лідер податкового майдану, без докорів сумління, опублікував на своїй сторінці в Фейсбук хвалебний пост, адресований власнику телеканалу «НАШ» Євгену Мураєву.

У пості Доротич висловив велику подяку Мураєву і окремо телеканалу «НАШ» за «послідовну підтрімку мікробізнесу, за висвітлення питання збереження мікропідпріємніцтва в Україні та спрощеної системи оподаткування обліку та звітності, використовуючи термінологію біженця в росію – Кілі Азірова який останнім часом віртуально зачастив в студію «НАШого».

Залишається тільки здогадуватися, за які такі заслуги перед Мураєвим та Азіровим товаришу Доротичу виділено не маленький обсяг ефіру телеканалу, враховуючи, що в сучасних реаліях це дуже дорого коштує.

А тепер нагадаю, як професійний активіст Доротич під ригів зливав Податковий Майдан 2010 року та, якщо хтось не в курсі – Євромайдан 2013. Після цього я думаю все стане на свої місця.

Отже будучи одним з організаторів Податкового майдану, 2 грудня 2010 року з Доротич трибуни зачитав звернення про його розпуск.

За словами Олександр Бригинець, Доротич привів до наметового містечка охорону, що складається з представників «Партії регіонів».

Податковий майдан організовувався і фінансувався досвідченими фахівцями з руйнування протестних настроїв, які діяли в інтересах влади.

Також Доротич підписав меморандум про взаєморозуміння з Кабміном Азарова врозріз з рішенням Центрального штабу порятунку українського підприємництва. У підсумку о 5:30 ранку 3 грудня 2010 року “Беркут” демонтував наметове містечко.

В 2013 р Доротич нібито безкоштовно надав оргкомітету євромайдан звукове обладнання для сцени. За словами представника оргкомітету, він висунув дві умови: протест на Майдані залишиться поза політикою, а представник Доротича – Денис Шевчук увійде до складу оргкомітету.

29 листопада 2013 р Шевчук заявив, що євромайдан програв, оскільки президент Віктор Янукович відмовився підписувати Асоціацію з ЄС. «Ми вважаємо, що нам потрібно підвести підсумки і ми сьогодні будемо розпускати людей, тому що з самого початку планували, що це буде не політичний захід. Ми не піддаємося на провокації і не слухаємо людей, які підштовхують до радикальних дій », – сказав Шевчук.

Я написав цей пост тому що деякі люди плекають надії об’єдняння з тими #SaveФОП.

Я просто хотів показати вам хто всім цим керує. Висновки робіть самі.

Ігор Савчук

Exit mobile version