Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Пропіленгліколь з доставленням по Україні

Рідка сировина, така як пропіленгліколь, застосовується в харчовій, сільськогосподарській, машинобудівельній, хімічній, косметичній промисловості. Двоатомний спирт є складовою рідини для заправлення електронних сигарет. Також пропіленгліколь купити в Україні може знадобитись для виготовлення енергетично збагачених кормів для великої рогатої худоби. На https://www.systopt.com.ua ви вже зараз можете замовити якісну продукцію, що поставляють від перевірених виробників.

Компанія Система Оптимум є провідним постачальником хімічної сировини та реактивів, понад двадцять років співпрацює з європейськими, азійськими, американськими партнерами та має налагоджені зв’язки. Широкий асортимент продукції дозволяє кожному клієнту обрати саме те, що потрібно. Ціни на пропіленгліколь та на інші товари є найбільш вигідними, а для гуртових покупців пропонують знижки, програми лояльності.

Особливості та сфери застосування пропіленгліколю

Речовина належить до класу двоатомних спиртів, є прозорою, зі специфічним запахом, солодкуватим смаком. Повне розчинення відбувається у воді та етанолі. Пропіленгліколь нетоксичний, при правильному застосуванні не має побічних ефектів, не шкодить людині або навколишньому середовищу. Отримують речовину з нафтових продуктів шляхом дистиляції та послідовного очищення.

Призначення готового до використання продукту — це застосування у якості консерванту, стабілізатора, розчинника, харчової добавки, холодоагента. Придбати пропіленгліколь можна для виробництва:

Також речовина застосовується в димових машинах, які створюють спецефекти на різноманітних шоу-програмах, під час фільмування.

Купити пропіленгліколь за кращою ціною

Щоб купити пропіленгліколь за найвигіднішою ціною, звертайтесь в компанію Система Оптимум. Вам запропонують сертифіковану продукцію за доступною вартістю, а при замовленні гуртом нададуть можливість отримати суттєві знижки. Оплатити товар можна готівкою або безготівковим розрахунком через банківські реквізити.

Постачання пропіленгліколю відбувається у спеціальних пластикових каністрах різної місткості. Тара придатна для подальшого зберігання органічної сировини. Доставлення виконується у різні міста України, а у Львові можливий самовивіз.

Exit mobile version