Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Росія проводить інформаційні провокації та розповсюджує фейки на території України

Росія проводить інформаційні провокації та розповсюджує фейки на території України для дестабілізації ситуації  у зв’язку з масштабними стратегічними командно-штабними навчаннями «Об’єднані зусилля-2020». Українські ЗМІ та громадськість повинні бути готові до інформаційних атак і критично сприймати будь-які новини, які стосуються ЗСУ. Про це 23 вересня розповів начальник Управління зв’язків з громадськістю ЗСУ Богдан Сеник, як передає Укрінформ.

“І минулого року, і в попередні роки – “вкиди” завжди відбувались. Але цього року військові навчання безпрецедентні як за рівнем, так і за представництвом учасників. Нам відомо, що в Росії є багато проблем під час навчань “Кавказ-2020”, і щоб відвести від себе увагу, вони починають потужну кампанію проти України. В деяких областях ми вже зафіксували спроби зламу офіційних ресурсів держорганів, крім того, в соцмережах з’являються відверті фейки про наші військові навчання”, – пояснив Сеник.

Нагадаємо, що 23 вересня по всій Україні хакери зламали сайти обласних управлінь поліції та оприлюднили на регіональних сайтах низку фейкових повідомлень.

Exit mobile version