Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Скандальний забудовник Микитась каже, що пожертвував “слугам народу” $2 млн на вибори

Колишній президент будівельної компанії “Укрбуд” Максим Микитась стверджує, що підтримував партію “Слуга народу” під час виборів до парламенту, очікуючи отримати преференції від нової влади.

Про це він розповів в інтерв’ю Цензор.НЕТ.

За його словами, надати фінансову допомогу “слугам народу” йому запропонував головний юрист “Укрбуду” В’ячеслав Мармиш.

“З квітня 2019 року Мармиш без мого відома почав контактувати з різними людьми, мабуть, вже тоді задумав пограбування компанії. Він звів мене з Андрієм Холодовим, який зараз є народним депутатом “Слуги народу”. Через Холодова Мармиш пообіцяли підтримку в ОП. І Мармиш втягнув мене у фінансування виборчої кампанії “слуг народу” в Києві”, – розповів Микитась.

Забудовник стверджує, що передав на потреби партії $2 млн. Гроші передавали через депутата СН Андрія Холодова (зараз – заступник голови комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики. – Ред.)

“Холодов відповідав за половину (п’ять) округів “слуг народу” в Києві. І йому потрібні були гроші на проведення виборів. Плюс на його прохання я передав усі білборди “Укрбуду” для виборчої кампанії Холодова. Холодов говорив, що у нього 25 депутатів, свій депутатський корпус, плюс він хвалився, що вони куми з Медведчуком”, – стверджує Микитась.

Він додав, що після виборів Холодов не пам’ятав про взяті на себе зобов’язання допомагати “Укрбуду” вирішувати проблеми.

Exit mobile version