Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Скління терас: відкритий світ комфорту та стилю

Терасу в приватному будинку або заміському котеджі зазвичай використовують для відпочинку  (лаунж-зона з м’якими диванчиками та обідньою групою), облаштовують там домашній тренажерний зал або оранжерею. Залежно від архітектурних особливостей проєкту будівлі вона може мати різні розміри та форми.

Щоб створити затишок і комфорт на терасі, її повністю або частково закривають за допомогою віконних систем різних видів. Оптимальним варіантом за якістю, естетичністю та довговічністю вважаються алюмінієві вікна, які за експлуатаційними показниками зарекомендували себе значно краще, ніж традиційні системи з дерев’яним і ПВХ-профілем.

Який спосіб скління тераси вибрати?

Скління тераси буває «холодним» або «теплим». Перший варіант вибирають у тих випадках, коли терасу використовують з весни до осені. Ключове призначення таких віконних систем — захист від опадів, бруду та вітру. Приміщення не має системи опалення та не використовується взимку. Так зване тепле скління встановлюють на терасах, які є частиною котеджу та використовуються у якості додаткової кімнати. Якщо встановити енергоощадні віконні системи, можна знизити витрати енергоресурсів на опалення приміщення взимку та кондиціювання влітку.

За типом конструкції системи для скління терас діляться на дві групи:

Перший варіант — це звичайні віконні системи з металопластиковими або дерев’яними рамами. Такі варіанти були на піку популярності на початку 2000-х років, але з появою алюмінієвих вікон втратили свою актуальність.
Нове слово в облаштуванні терас — панорамне скління з розсувною системою, яке має переваги перед звичайними варіантами. По-перше, у них більш сучасний зовнішній вигляд, оскільки європейські алюмінієві профілі значно тонші, ніж звичайні металопластикові рами. По-друге, профіль буває різного кольору, а не тільки білим, як у ПВХ. Це дає змогу підібрати оптимальний варіант під фасад будинку. По-третє, розсувна система зручніша та надійніша, ніж класична поворотно-відкидна. І найважливіше, це можливість створити «безрамні» конструкції, які не мають додаткових перехресть, а всю поверхню займає суцільне скло. З таким склінням нічого не заважитиме милуватись краєвидами.

Переваги віконних систем з алюмінієвого профілю

Вікна з алюмінієвого профілю мають кілька вагомих переваг порівняно з дерев’яними чи ПВХ-аналогами:
•    Міцність. Алюмінієва конструкція витримує важкі склопакети, що дає змогу створювати насправді безмежні панорамні вікна.
•    Стійкість до зовнішніх факторів. Металева рама не вигоряє на сонці (як пластик), стійка до перепадів температур, с часом не розсихається (як деревина).
•    Практичність. Алюмінієві конструкції не потребують додаткового догляду (на відміну від дерев’яних рам).
•    Довговічність. Висока якість вікон з алюмінієвим профілем забезпечує експлуатаційний ресурс на кілька десятиліть.

Серед виробників надійних технологічних рішень для скління терас будь-якого рівня складності варто відзначити вікна Reynaers (Бельгія) та вікна Schuco (Німеччина). Це продукція преміального сегмента для тих, хто цінує сучасні технології, безкомпромісну якість та естетичність. За співвідношенням практичність–вартість провідні позиції посідають вікна Ponzio (Польща) та вікна Aluprof (Польща).

Підібрати надійні алюмінієві вікна в Києві для панорамного скління терас можна на сайті виробника www.usg.kiev.ua

Exit mobile version