Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Степанов прокоментував спроби уряду та депутатів відправити його у відставку

Степанов прокоментував спроби уряду та депутатів відправити його у відставку
Степанов
скріншот

Усі розмови про його звільнення Степанов назвав підкилимними іграми тих, кому не вигідні реформи в галузі

Заяву про звільнення не писав – міністр охорони здоров’я Максим Степанов прокоментував спроби уряду та депутатів відправити його у відставку.

 

Очільник МОЗу записав відеозвернення у фейсбуці, де зазначив, що взяв на себе відповідальність за всю медичну систему в країні, лікарів і пацієнтів. І свою справу, яка спрямована на порятунок системи, він ще не завершив. А всі розмови про його звільнення Степанов назвав підкилимними іграми тих, кому не вигідні реформи в галузі.

“Моя боротьба за високі зарплати і соцгарантії медиків йшла всупереч з їхньою ідеологією лікаря-кріпака, який перебуває в повній залежності від медичних бюрократів. Моя формула якісного і медичного забезпечення, в якій за українцями ходить здоров’я, а не гроші, не відповідало їх уявленню марнотратства, а мої рішення лікувати українців в Україні – їх звичці до самозбагачення і паразитування. Я брав на себе відповідальність та обіцяв пацієнтам і лікарям краще майбутнє, і слово своє тримаю”, – заявив Степенов.

Нагадуємо, 18 травня ВР на позачерговому засіданні розгляне відставку одразу трьох урядовців: міністра економіки Ігоря Петрашка, міністра інфраструктури Владислава Криклія, міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

 

Exit mobile version