Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Технічне обладнання для обробки польових культур від шкідників

Будь яке сучасне більш-менш велике сільське господарство має потребу в технічному оснащені повсякденної обробки полів. Мабуть самим обов’язковим є обприскувач причіпний, завдяки йому можливе швидке і якісне внесення добрив та пестицидів в посіви. Обприскувачі для трактора мають помірні ціни, але по функціоналу не поступають самохідним агрегатам. Єдине, що відрізняє обприскувачі причіпні, це те, що потрібен трактор, або інший транспортний засіб, для того щоб переміщувати його по полю. Але інших недоліків майже немає. Завдяки комп’ютерному керуванню, на протязі всієї штанги виконується чітке дозування розчину, що забезпечує рослини від надмірного вдобрення та опіку.

Причіпні обприскувачі мають різні моделі, які відрізняються  не лише об’ємом робочого баку, який може бути від 2000 л. до 12 000. Також причіпні обприскувачі можуть мати штангу, ширина якої залежить від необхідності кожного фермерського господарства, починаючи від 18 м. закінчуючи 45. Вони оснащені і редукційно-запобіжним клапаном і насосом, які призначені для подачі розчинна, і змішувачем в баку, яка гарантує однорідність добрив. Звертати увагу потрібно и на кліренс, але загалом він залежить від трактору, за допомогою якого обприскувач буде переміщуватись по ділянці.

Взагалі причіпний обприскувач є лідером на ринку, тому що він має всі необхідні характеристики, але також, що дуже важливо, має помірну ціну, яка може коливатися в залежності від виробника, та додаткових функцій. Взагалі його конструкція проста і тому ремонтувати його дуже легко. Обприскувач для трактора – це серйозна техніка, вона придатна не тільки для середнього господарства, але й для великих і використовується для будь-яких культур. Оприскувач до трактора дуже маневрений та ефективний, його зручність стоїть на дуже високому рівні.  Він може замінити людську працю та заощадити кошти, які витрачаються на суміші для обробки.

Адже перед тим як вибирати агрегат, потрібно ретельно вивчити і ринок, і цільову, і цінову політику виробників. Потрібно чітко формулювати потреби господарства, і обираючи ту, чи іншу модель, потрібно зважити всі заперечення, щоб придбати саме необхідний варіант. І тільки так, кожен зможе виправдати всі затрати на цю техніку, і оцінити високий врожай і якість продукції. Але навіть не вникаючи в тематику, можна зрозуміти, що ця техніка гарантує підвищення врожаю.

Джерело: https://boguslav.ua/produkcziya/priczepnye-opryskivateli/

Exit mobile version