Site icon FAKTY.org – важливі новини!

У середмісті Києва несанкціоновано зводять бізнес-центр? Об’єкт перевірить ДАБК | –

Без погоджень і з порушенням будівельних норм, що є загрозою для безпеки простих громадян: у Києві, навпроти ЖК «Альпійський», триває несанкціоноване будівництво. Об’єкт нагадує бізнес-центр, хоча за документами на цій ділянці має зводитися приватне житло. Чи можна розв’язати цю проблему? І чому на неї заплющують очі у компетентних органах? З’ясовувала Наталія Дігтяр.

У середмісті Києва несанкціоновано зводять бізнес-центр? Об’єкт перевірить ДАБК |  -

Цікавий факт: активісти неодноразово викликали сюди поліцію. Та максимальні наслідки – це штраф водію бетоновоза. Інших порушень правоохоронці чомусь не помічають.

Так само ігнорують забудову і у Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю Києва. Вони жодного разу не інспектували ділянку, хоча мали зробити це ще на початковому етапі.

Та зрештою у ДАБК все ж змушені були відреагувати – після акції протесту, яку обурені люди провели прямо під їхніми вікнами.

Фото:

«Ми принесли це колективне звернення, аби подати його керівництву. Ми вимагаємо, щоб до нас вийшов представник ДАБК та все ж таки пообіцяв, що буде негайно проведена перевірка на об’єкті будівництва за адресою Докучаєвська, 25. Будуть зафіксовані порушення та припинено незаконне будівництво», – коментує громадський активіст Максим Томілов.

За кілька днів «» таки отримав відповідь від чиновників: у ДАБК пообіцяли розглянути це питання.

«Повідомляємо, що розгляд Комісією вашого звернення від 19.04.2021 щодо проведення перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності за цією адресою відбудеться 5 травня 2021 року», – йдеться у документі.

Як стало відомо після виходу сюжету в ефір, у Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю Києва планують перевірити скандальний об’єкт. Відповідне рішення Комісія ухвалила 5 травня.

Коментарі

Exit mobile version