Site icon FAKTY.org – важливі новини!

“Уже святкує перемогу”: активісти розповіли, як Пальчевський ліз п’яним в бійку в центрі Києва

Кандидат в мери Андрій Пальчевський в центрі Києва чіплявся до людей і поводився агресивно, очевидці припустили, що він знаходився в стані алкогольного сп’яніння.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповів волонтер і блогер Роман Синіцин.

За його словами, інцидент стався на одному з літніх майданчиків на Ярославському валу.

За словами волонтера, Пальчевський проходив повз, поводився зухвало і ліз до людей. На зауваження з боку перехожих кандидат реагував агресивно і допускав нетолерантні висловлювання по відношенню до них.

“Поразка Пальчевского. Варто тут додати контекст, бо люди дивляться, і думають, що якісь хулігани дєдушку образили. Діло було так. Ми сиділи на Ярвалу, спілкувались. Повз йшов наритий громадянин, схожий на Пальчевського. Громадянин поводив себе трохи зухвало і ліз до людей. Ми зробили йому зауваження, додавши відому тезу, що він рсня. Громадянин вирішив вступити у дискусію і приліз за наш столик. Назвав мене свинею, присутніх понаїхавшими, і хотів влаштувати бійку. Тоді ми попросили зрозумілою для громадянина мовою зникнути. Він послухався і зник. На жаль, відео включили вже на фінальній стадії перемовин”, – написав волонтер Роман Синіцин.

За 11 годин з моменту публікації пост Романа Синіцина зібрав 2,5 тисячі реакцій і більше сотні коментарів.

Користувачі відреагували з гумором і згадали факти з біографії кандидата, пов’язані з Росією.

 

Exit mobile version