Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Вибори у 87 окрузі: ЦВК відреагувала на рішення Верховного суду | –

Виникла екстраординарна ситуація, при якій однозначного юридичного виходу немає. Про це йдеться у заяві Центральної виборчої комісії України з приводу рішення Верховного суду, який визнав протиправними дії ЦВК щодо встановлення результатів виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 87 на проміжних виборах, передає “Lenta.UA”.

Фото: Уніан

“На сьогодні виникла екстраординарна ситуація, при якій однозначного юридичного виходу немає, тому Центральна виборча комісія здійснює пошук оптимальних дій і рішень, які можуть бути їм прийняті з метою встановлення достовірних результатів виборів в межах його повноважень, визначених Законом України “Про Центральну виборчу комісію” і законом України “Про вибори народних депутатів України”, з урахуванням судових рішень і пункту 20 частини першої статті 92 Конституції України”, – йдеться у заяві.

Нагадаємо, 1 травня Велика палата Верховного суду визнала протиправними дії ЦВК щодо встановлення результатів промееуточних виборів до Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі № 87.

До тогого, ЦВК затвердила протокол з результатами виборів, згідно з якими перемогу здобув кандидат від “Слуги народу” Василь Вірастюк.

Як повідомляв “” раніше, Українська сторона долучиться до навчань НАТО Defender Europe 21.

Коментарі

Exit mobile version