Site icon FAKTY.org – важливі новини!

За мовчанням щодо ДТП за участю Трухіна стоїть особисто Зеленський — Бутусов

Чинна влада замовчує скандальну аварію, яку спричинив нардеп від “Слуги народу” Олександр Трухін. Це свідчить про відсутність бажання взяти на себе відповідальність, поки президент Володимир Зеленський перебуває в США.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловив головний редактор інтернет-видання “Цензор.Нет” Юрій Бутусов.

За його словами, натепер влада намагається замовчати нещодавню ДТП на всіх щаблях. А Трухін, попри серйозні наслідки інциденту, продовжує провадити своє спокійне життя.

“Звичайно, це абсолютно кричущий і ганебний випадок, який говорить про намагання влади на всіх щаблях замовчати цю ДТП, яка призвела до важких наслідків. Кілька людей отримали серйозні ушкодження, втрату здоров’я, працездатності, розбиті дві машини народним депутатом. І влада вдає, ніби нічого не трапилося, так і треба. Звичайні громадяни за такий випадок уже б сиділи в слідчому ізоляторі, а “слуга народу” може навіть бити самих представників народу і нічого йому за це не буде. Він спокійно собі живе, веде своє спокійне життя”, — зазначив Бутусов.

Редактор нагадав про те, як діяли офіційні органи й влада після загибелі міського голови Кривого Рогу Костянтина Павлова.

“Я хочу навести приклад нещодавній, коли загинув, застрелений був мер Кривого Рогу Павлов. Відео офіційні органи і влада виклали на наступний день. Одразу показали, що ми непричетні, ось відео. А тут відео не викладають уже десять діб. Хоча його не треба було десь шукати, бо воно на офіційних камерах спостереження поліції знаходиться”, — сказав він.

Бутусов переконаний, що передання справи до ДБР жодним чином не вплине на ситуацію.

“Вчора ми побачили, що справа передана до Державного бюро розслідувань. ДБР теж удає, що нічого не трапилося і взагалі ніякий розголос не потрібен. Поранив, вибив дві машини “слуга народу”, народний депутат, поранені люди в лікарні лікуються від цього наїзду, а сам Трухін в цей час спокійно відвідує сесію Дніпровської обласної ради. Нічого не трапилося. Все абсолютно спокійно. Влада поводиться, що так і треба робити з народом, як чинять його слуги”, — додав він.

Редактор підсумував, що за цією мовчанкою стоїть особисто президент Володимир Зеленський.

“Мені здається, що це абсолютно зухвала, абсолютно нахабна витівка, кричуща, яка показує, що за цим мовчанням стоїть особисто президент Зеленський. Він сидить у Сполучених Штатах, і вся влада не знає, що без нього робити. Ніхто не хоче брати на себе відповідальність”, — пояснив Бутусов.

Exit mobile version