Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Зелена карта – онлайн

“Зелена карта” – це міжнародний документ, який свідчить про наявність страхового покриття та є обов’язковим для автомобілів, пересуваючихся за межами країни, де здійснюється їхня реєстрація. Цей документ називається “зеленим” через колір обкладинки, а також тому, що спочатку він був виданий на зеленому папері. Замовити та купити такий документ як  зелена карта онлайн можна на сайті greentravel.ua.

Основна мета “Зеленої карти” – забезпечити компенсацію шкоди, завданої стороннім особам внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, винуватець якої є водій забезпеченого “Зеленою карткою” автомобіля. “Зелена карта” не є страховим полісом на сам автомобіль, вона покриває шкоду, заподіяну іншим учасникам дорожнього руху.

Основні характеристики “Зеленої карти”:

Територія покриття: “Зелена карта” надає право на страхування в країнах, які прийняли Міжнародну угоду про систему “Зелена карта”. Ця угода об’єднує багато країн світу, тож учасники можуть користуватися перевагами цього страхування при перетині кордонів.

Тривалість дії: “Зелена карта” може бути видана на термін від певного числа днів до року з можливістю подовження.

Страхова сума: Страхова сума вказується в “Зеленій карті” і представляє максимальну суму компенсації, яку страхова компанія виплатить за шкоду, заподіяну стороннім особам.

Страхова компанія: Інформація про страхову компанію, яка надає страховий захист, також вказується в “Зеленій карті”.

Вартість: Вартість “Зеленої карти” залежить від тривалості подорожі, країни, які ви відвідуєте, та інших факторів.

Необхідність: Деякі країни вимагають наявність “Зеленої карти” для в’їзду на свою територію.

Пам’ятайте, що “Зелена карта” є обов’язковою для автомобілів, які пересуваються між країнами, щоб забезпечити компенсацію в разі дорожньо-транспортної пригоди.

Поліс “Зелена карта” – це міжнародний страховий сертифікат обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Він діє на території 48 країн-членів міжнародної системи автомобільного страхування.

Що покриває поліс “Зелена карта”

Поліс “Зелена карта”, який можна замовити на сайті Green Travel, покриває відповідальність власника транспортного засобу перед третіми особами, яким були завдані збитки внаслідок ДТП. До таких збитків можуть відноситися:

Як оформити поліс “Зелена карта”

Поліс “Зелена карта” можна оформити в будь-якій страховій компанії, яка є членом міжнародної системи автомобільного страхування. Для цього необхідно надати наступні документи:

Скільки коштує поліс “Зелена карта”

Вартість поліса “Зелена карта” залежить від декількох факторів, зокрема:

Як перевірити справжність поліса “Зелена карта”

Справжність поліса “Зелена карта” можна перевірити на сайті Міжнародної організації автомобільних перевізників (IRU). Для цього необхідно ввести номер поліса та дату його випуску.

Детальніше про поліс “Зелена карта”

Поліс “Зелена карта” є обов’язковим для виїзду за кордон на власному автомобілі. Він захищає вас від фінансових витрат у разі ДТП за кордоном.

Ось кілька важливих моментів, які слід врахувати при оформленні поліса “Зелена карта”:

Якщо ви плануєте виїзд за кордон на власному автомобілі, обов’язково оформите поліс “Зелена карта”. Це допоможе вам уникнути неприємностей у разі ДТП.

Exit mobile version