Site icon FAKTY.org – важливі новини!

FreshGlow – ефективний дезинфікуючий засіб для чистки туалета та ванни

Дезинфікуючий засіб для чистки туалета та ванни FreshGlow https://freshglow.com.ua/p1881171204-dezinfitsiruyuschee-sredstvo-dlya.html – це універсальний засіб, який підходить для очищення та дезінфекції різних поверхонь у ванній кімнаті. Він ефективний проти різних видів забруднень, включаючи вапняний наліт, іржу, жир та бруд. Засіб також має дезінфікуючі властивості, що допомагає знищувати мікроби та бактерії.

Склад

Основними компонентами засобу FreshGlow є:

Спосіб застосування

Для застосування засобу FreshGlow необхідно:

  1. Збовтати флакон із розпилювачем.
  2. Нанести засіб на поверхню, що очищається, за допомогою розпилювача.
  3. Залишити на кілька хвилин (час витримки залежить від інтенсивності забруднення).
  4. Потерти щіткою або губкою.
  5. Ретельно змити засіб водою.

Переваги використання засобу FreshGlow

Серед основних переваг засобу FreshGlow можна виділити наступні:

Враження від використання

Засіб FreshGlow справді ефективно справляється з різними видами забруднень. Він швидко та легко видаляє вапняний наліт, іржу, жир та бруд. Засіб також має приємний аромат.

Особливо мені сподобалося, що засіб FreshGlow економічний у використанні. Навіть невеликої кількості засобу вистачає для очищення великої поверхні.

Загалом, я рекомендую засіб FreshGlow для чищення та дезінфекції ванної кімнати. Це ефективний та економічний засіб, який допоможе вам підтримувати чистоту у ванній кімнаті.

Додаткові відомості

Ось кілька додаткових відомостей про засіб FreshGlow:

Засіб для чистки туалета та ванни FreshGlow є універсальним дезінфікуючим засобом, який підходить для очищення різних поверхонь у ванній кімнаті, таких як раковини, ванни, унітази, біде, душові кабінки, басейни та джакузі. Важливо відзначити, що він не завдає шкоди керамічним, емальованим, хромованим, пластиковим поверхням та виробам із нержавіючої сталі.

Основні переваги використання миючого засобу FreshGlow включають:

  1. Швидкий та ефективний результат: Після використання засобу поверхні стають чистими та свіжими, нагадуючи нові.
  2. Простота у зберіганні та використанні: Зручна форма упаковки та розпилювач роблять його легким у використанні та зберіганні.
  3. Економічність: Об’єм упаковки становить 500 мл, що робить його економічним для використання.
  4. Демократична вартість: Засіб доступний за доступною ціною, що робить його доступним для широкого кола споживачів.
  5. Швидке висихання та тривале збереження чистоти: Після використання засіб швидко висихає, а його діючі речовини забезпечують тривалу чистоту, запобігаючи появі неприємного запаху та бруду.

Спосіб застосування також є простим: потрібно розпилити засіб на поверхню, залишити на кілька хвилин, потім протерти щіткою або губкою та ретельно змити водою.

Зазначений склад включає воду демінералізовану, гіпохлорит натрію, гідроксид натрію, неіногенні ПАР та глюконат натрію, що забезпечує дієвість засобу.

Загальна ідея полягає в тому, що FreshGlow – це зручний та ефективний засіб для чищення та дезінфекції різних поверхонь у ванній кімнаті.

Висновок

Дезинфікуючий засіб для чистки туалета та ванни FreshGlow – це ефективний та економічний засіб, який допоможе вам підтримувати чистоту у ванній кімнаті. Засіб має широкий спектр дії, легко наноситься та не містить агресивних хімічних речовин.

Exit mobile version