Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Інтернет-нерухомість, або як знайти хорошу нерухомість в Інтернеті?

Багато людей, які хотіли б купити квартиру, іноді стикаються з проблемою на першому етапі цього тривалого процесу. Де шукати нерухомість в Інтернеті? Як ви знаєте, що пропозиція, яку ви знайшли, є інвестиційною можливістю? Яка система пошуку квартир найкраща? Сьогоднішня стаття присвячена першому етапу інвестування в нерухомість, тобто пошуку вигідної пропозиції.

Коли ви хочете купити квартиру чи будинок, вам не завжди потрібно користуватися послугами посередників. Ви можете самостійно знайти нерухомість і завершити процес покупки. Зручно шукати нерухомість через інтернет, наприклад на сайті https://100realty.ua/uk тоді можна заощадити час. Отже, як знайти хорошу нерухомість в Інтернеті?

Інтернет-нерухомість – де їх шукати. Чому 100realty.ua?

Під час пошуку квартири мрії найчастіше в першу чергу користуються Інтернетом. Об’єкти нерухомості можна знайти на сайтах оголошень, як ми вже написали, зручно шукати нерухомість на сайті 100realty.ua. Категорії нерухомості на порталі поділяють на квартири, будинки, ділянки чи комерційні приміщення, щоб було легше знайти цікаве місце.

В Україні є багато сайтів з пошуку нерухомості. Одні – місцеві, інші – національні такі як 100realty.ua. Оголошення, розміщені на них, можуть бути безпосередньо від власників нерухомості або від брокерів .

Нерухомість через інтернет – як шукати?

По-перше, вам потрібно визначити, яку нерухомість ви шукаєте, щоб звузити результати пошуку . Тож вам необхідно визначитися з місцем розташування, площею, кількістю кімнат, ціною, типом будівлі, можливим обладнанням чи поверхом. Переглядаючи оголошення, також краще звертати увагу на ті, в яких додано фото. Деякі оголошення навіть доповнюються відеозйомкою будинку чи квартири, щоб краще уявити стан нерухомості. Сам опис також має вирішальне значення. Воно повинно бути вичерпним, вказувати, які умови в квартирі чи будинку, які роботи виконано, чи щось потребує ремонту. У випадку квартир важливою інформацією також є вартість утримання приміщення, це орендна плата кооперативу чи громаді.

Знаючи адресу нерухомості, також варто перевірити її на карті і подивитися, який район , чи є поруч магазини, поліклініки, пункти обслуговування, парки, яке сполучення з іншими районами тощо.

Якщо вас зацікавила дана нерухомість, ви можете запитати у продавця номер земельної та іпотечної книги . Завдяки цьому можна буде онлайн перевірити, чи квартира чи будинок не обтяжені боргами чи іпотекою, хто там насправді прописаний тощо.

Онлайн квартира або будинок – на що варто звернути увагу?

Пошуки нерухомості в Інтернеті повинні з часом перейти до реального світу. Тоді є більше речей, на які варто звернути увагу. Дехто обирає огляд нерухомості у друга-будівельника, який може оцінити фактичний стан квартири чи будинку, особливо якщо вони приїжджають із вторинного ринку. Якщо є недоліки, які не були зазначені в оголошенні, то ви можете спробувати домовитися про ціну. Також краще оцінити територію наживо, перевірити, які зручності є поблизу, подивитися, хто живе поруч. Відвідування нерухомості також дає можливість ознайомитися з документами. Тож ви можете особисто переглянути копію земельної та іпотечної книги, будь-які збори, сплачені кооперативу чи громаді, деякі також запитують про рахунки за електроенергію чи газ. Також варто поцікавитися, чи є в квартирі підвал, комора, паркінг тощо, і перевірити, як ці місця виглядають.

Exit mobile version