Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Інвестиції в нерухомість Казахстану. Плюси та мінуси

Інвестиції в нерухомість менш ризиковані, ніж вкладення коштів у стартапи, бізнес та торгівлю на біржі. Найперспективніше вкладати гроші в новобудови у великих містах. При цьому існує прямий зв’язок: чим більше місто, тим вигідніше інвестувати гроші в нерухомість. Зокрема це стосується житлової нерухомості, що пов’язано з різницею ліквідності на неї в різних містах.

Переваги інвестицій в нерухомість Казахстану

Недоліки інвестицій в нерухомість Казахстану

Де брати гроші на інвестиції?

Очевидно, що інвестиції в нерухомість супроводжуються великими фінансовими витратами, проте, якщо коштів недостатньо, можна застосувати один з наступних способів:

Де шукати нерухомість Казахстану?

Інвестиції – це послідовний аналіз, тому не слід розпочинати пошуки нерухомості для вкладень одразу після отримання грошей. Ретельно ознайомтесь з пропозиціями на ринку, дослідіть попит, визначте важливі критерії пошуку та цінову планку. А подивитися варіанти об’єктів можна на сайті korter.kz, де є як первинка з новобудовами, так і вторинка.

Якщо будете дивитися новобудови, то особливу увагу слід звернути на такі фактори як досвід роботи та відгуки про забудовників. Чим солідніший досвід роботи, тим більша ймовірність того, що будівельна компанія дотримується законодавства, проводить грамотну фінансову та маркетингову політику. Популярними в Казахстані забудовниками є Qazaq Stroy та Sensata Group, детальну інформацію про яких ви також можете переглянути на сайті Кортер, враховуючи всі побудовані ЖК, наявні планування та актуальні ціни.

Exit mobile version