Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Верховна Рада призначила міністром економіки Олексія Любченка

Народні депутати підтримали кандидатуру Олексія Любченка на посаду міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

За таке рішення проголосували 293 нардепи, передає кореспондент “Коментарів”

У своєму виступі перед парламентом Олексій Любченко зазначив, що має значний досвід роботи в реальному секторі економіки та органах державної влади. “Особливе відчуття, яке я фіксую у країні за останні роки, — немає жодного балансу, відсутня координація соціально-економічних процесів, не визначена точка економічного росту. І, нарешті, — “драйвери” втратили ініціативу”, — сказав Любченко.

За його словами, зараз в Україні є незначні зрушення, важливі реформи та проєкти. Серед стратегічних цілей в економіці він назвав розвиток конкуренції малого та середнього бізнесу, технологічний прорив та економічну незалежність, проте найважливіше — організація цих процесів.

“Міністерство повинно синхронізувати роботу державних органів. Міністерство повинно забезпечити стратегічний менеджмент розвитку країни. Пошук стимулів для росту — ось що головне”, — вважає кандидат у міністри економіки.

За його кандидатуру на посаду міністра проголосували 293 народних депутата.

 

Exit mobile version