Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Який тонометр обрати: загальні рекомендації

Низький або високий артеріальний тиск – це розповсюджене явище як серед літніх людей, так і молодого покоління. Якщо рівень артеріального тиску досягає значень 135/85мм рт.ст. і більше, то це суттєвий привід звернутися за медичною допомогою. Особливо, коли показники вишли за межі червоної лінії. Даний недуг, на жаль, набирає обертів. З високим тиском до лікаря звертаються не тільки пенсіонери, але і юні особи. Наслідки високого тиску можуть бути фатальними, якщо його не контролювати та не лікувати. Це може викликати розвиток захворювань серцево-судинної системи, спричинити порушення зору, негативно позначитись на роботі нирок. Найстрашніші ускладнення – це: інсульт, інфаркт міокарда. Дані захворювання все частіше виникають у молодому віці. Інсульт у 30 років вже абсолютно не дивує медиків.

Звісно при таких ускладненнях дуже важливо контролювати рівень тиску. Вимірювання артеріального тиску може відбуватися і в домашніх стінах за допомогою тонометра. Для цього варто на сторінці https://medtehnikalife.com.ua/ua/tonometri/ ознайомитись з асортиментом приладу.

Тонометри: основні види

Медтехніка для дому доволі різноманітна і забезпечує максимальні потреби людини. Якщо до уваги брати тонометри, то вони розділені на:

З точки зору точності, то найкращий це механічний тонометр з мінімальними похибками. Єдиний його недолік в тому, що самотужки вимріяти тиск інколи буває складно. До такого приладу потрібно привикнути та навчитися ним правильно користуватися. Для похилих людей, це не найкращий варіант. Не рекомендується такий прилад для людей, які мають проблеми зі слухом. Оптимальний варіант для всіх – це електричні тонометри, які працюють від системи живлення або на батарейках. Даний прилад зручний у використанні, але інколи можливі відхилення у показників. Таким чином, говорити про 100% точність результату не доводиться.

Якщо обираємо електронний прилад, то вибір полягає між напівавтоматичним та автоматичним тонометром. В першому випадку людина самостійно накачує повітря грушею, а результат вимірювання висвічується на дисплеї. Автоматичні прилади – найзручніші у використанні, оскільки не потребують ніяких додаткових дій з боку пацієнта. Вони бувають двох типів: із манжетою на передпліччя і на зап’ясті. Достатньо тільки одягти прилад на руку і натиснути кнопку. Результат буде відомий упродовж декількох секунд. Втім таке обладнання має свої нюанси. Лікарі не рекомендують даний прилад для людей віком старше 45+. В старшому віці знижується еластичність судини й тому можливі не точні результати.

Тонометр для дому

Отже, який купити тонометр для домашнього використання для максимальної зручності та точності показників. Єдиної моделі, виду не існує. Найкращий тонометр – це той прилад, яким ви вмієте гарно користуватися. Якщо не виникає проблем з механічним, то навіть таке медичне обладнання варте уваги. Якщо є потреба в таких додаткових функціях, як: індикатор аритмії, пам’ять попередніх вимірювань, то це тільки електронні моделі.

Exit mobile version