Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Байден стоїть на сторожі незалежності, тому обов’язково має зустрітись із Зеленським – Ілларіонов

Байден стоїть на сторожі незалежності, тому обовязково має зустрітись із Зеленським – Ілларіонов
Андрій Ілларіонов
Програма Рандеву / 5 канал

Ексрадник Путіна переконаний, що Зеленський має бажання зустрітися з американським лідером

Ексрадник президента Російської Федерації Володимира Путіна Андрій Ілларіонов поділився своїми думками про президента Сполучених Штатів Америки Джозефа Байдена у програмі “Рандеву” з Яніною Соколовою на “5 каналі”.

“Значить, у пана Байдена, мабуть, були дуже термінові справи, він не зміг поговорити з президентом Зеленським. Але тоді можна зустрітися за круглим столом або за квадратним. Або просто на чашечку чаю й поговорити. Тим більше, пан Байден буде в Європі в червні. Вони ще шукають місце з паном Путіним, і я думаю, що пан Зеленський зможе під’їхати і в Брюссель, і в будь-яке інше місце і готовий поговорити з паном Байденом”, – зазначив він.

 

 

За його словами, Байден чомусь не говорить про це.

“Відповідь американської адміністрації була: “Ой, ні, з президентом Зеленським зараз важко говорити, тому що коронавірус”. Ну, добре. А з президентом Путіним немає проблеми поговорити, там коронавірусу немає? Що за подвійні стандарти?” – нагадав ексрадник президента РФ.

Під загрозою наразі перебуває не Росія, а Україна, уточнив він.

“Пан Байден весь час говорить, що він стоїть на сторожі територіальної цілісності, суверенітету й незалежності України, а не Росії. То ж чому б не зустрітися з тим, кому сьогодні загрожують”, –  додав Ілларіонов.

Нагадаємо, Адміністрація президента США підтримує вступ України до НАТО, але після виконання низки умов.

 

Exit mobile version