Crypts of Fortune – містичний слот у єгипетському стилі

True Lab продовжує досліджувати країну фараонів у новому слоті, натхненному міфами.

Високоякісна графіка, унікальна механіка прогресу колекції Scatter та потенційний максимальний виграш до х10 000 чекають на шляху до царства мертвих.

Згідно з легендою, могутні правителі Ахенатен та Нефертіті охороняють обитель мертвих, де сліпучі скарби чекають, коли їх відкриє хоробре серце. Атмосфера єгипетських оповідей оточує гравців протягом усієї гри, що передається глибокими кольорами та напруженими елементами. Майстерно розроблена механіка прогресу колекції Scatter підтримує залучення геймерів у міру наближення до безкоштовних обертів. До слова, він також пропонує найкращі бонуси казино.

Натхненні історичними персонажами, Ахенатеном та Нефертіті, скаттер-вілди – це всемогутні іконки, які замінюють інші символи на барабанах, збільшують прогрес колекції скаттерів та запускають безкоштовні обертання. 14 scatter-валют, накопичених у базовій грі, запускають безкоштовні обертання Akhenaten з символом, що розширюється, на вибір або безкоштовні обертання Nefertiti з випадковим символом, що розширюється. Виділені безсмертними безкоштовні обертання звільнять безмежну силу давньої цивілізації.

Crypts of Fortune – третій слот із впливом Єгипту в портфоліо True Lab, в одному ряду з пригодами Book of Truth та вічною суперечкою Дня та Ночі на полі. Останній реліз розвиває ідею з нового боку, привносячи магію та містику в історію про фараони.

Ігор Самардзіскі, генеральний директор True Lab, сказав:

“Слоти на єгипетську тематику користуються популярністю з перших днів існування iGaming, і ця тенденція демонструє сталий розвиток. Проект був створений для того, щоб задовольнити потреби в оригінальному продукті в рамках цієї теми”.

Leave a Reply