Коли час записатися на консультацію до проктолога

0

Якщо вам потрібна консультація проктолога Львів запропонує безліч варіантів, які дуже сильно відрізняються своєю вартістю та якістю. Потрібно розуміти, що своєчасне звернення на консультацію, проведення діагностики та призначення курсу лікування попередить оперативні усунення майже всіх проблем в даному медичному напрямку.

Проктологічне захворювання вважається найпоширенішою проблемою в сучасному світі. Більшість людей соромляться звертатися за порадами до проктологів, чим тільки погіршують ситуацію щодо своєї проблеми. Сучасний медцентр Родина пропонує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а наші фахівці наділені багаторічним досвідом та мають великий багаж знань, які закріплені практикою.

Що очікувати від консультації у проктолога

Коли ви збираєтеся на консультацію до такого лікаря, не слід боятися чи соромитися, варто описати вашу проблему якомога повністю, що дасть змогу лікарю зробити більш чіткий висновок. Як проходить консультація:

  • Збір анамнезу. Спочатку лікар задає необхідні для нього питання – симптоми, тривалість захворювання. Також якщо ви попередньо проходили лікування, необхідно взяти з собою висновки інших лікарів та повну карту, як проходило лікування, які результати. Зверніть увагу, навіть якщо ви проходили діагностування та здавали аналізи в інших лікарів, необхідно принести такі документи лікарю на консультацію. Це можуть бути як висновки інструментального дослідження, так і проходження ультразвукової діагностики. Чим більш відкритими ви будете у своїх розповідях стосовно хвороби при спілкуванні з лікарем, тим точніше лікар зможе діагностувати вашу проблему.
  • Візуальний огляд. Далі лікар запропонує зробити оцінку проблеми візуально, що покаже можливі різні патології, наявність чи відсутність гемороїдальних вузлів. Тобто все, що може бути пов’язаним з захворюваннями прямої кишки.
  • Пальцевий огляд. Лікар зобов’язаний зробити пальцеву діагностику, що проводиться на лівому боці. Такий огляд лікар буде проводити в спеціальному кріслі. Лікар-проктолог може застосувати спеціальний гель чи місцевий анестетик, щоб огляд пройшов повністю без болю.
  • Інструментальна діагностика. Використання діагностики прямої кишки лікарем потрібне для постановки точного діагнозу. Такий тип огляду дозволить оцінювати слизову кишечника, можливі поліпи, пухлини кишки.
  • Аноскопія та ректороманоскопія. Аноскопію будуть проводити за допомогою інструментів аноскопів. Ректороманоскопію проводять схожим інструментом з різницею в глибині дослідження.
  • Постановка діагнозу. Закінчення консультації означає виписане лікарем заключення. Якщо такого діагностування не буде достатньо для постановки точного діагнозу, може бути призначене лабораторне або діагностичне дослідження.

Залишити відповідь