Лукашенко привітав українців з Днем Перемоги | –

0

Самопроголошений “президент” Білорусі Олександр Лукашенко привітав українців з Днем Перемоги. Відповідне привітання опубліковано на сайті Посольства Республіки Білорусь в Україні.

Фото: gazeta.ru

Лукашенко привітав українців із сімдесят шостою річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та побажав миру та процвітання.

“За право жити і розвиватися наші держави заплатили жахливу ціну – мільйони загиблих, багато спалених міст і сіл, повне руйнування економіки. Втрати, які зазнали Білорусь та Україна в цій війні, були, мабуть, найважчими в історії країн. Сьогодні … коли ворожість і національний егоїзм перемагають, нехай спогад про спільний подвиг, яким людство не було знищено, приведе нас до взаємоповаги, діалогу та співпраці. Я бажаю братньому українському народові миру та процвітання”, – написав він.

Фото: скріншот

Нагадаємо:

  • Лукашенко перебуває при владі майже 30 років.
  • З серпня 2020 року в Білорусі тривають масові протести проти фальсифікації результатів президентських виборів, на яких переможцем було оголошено Олександра Лукашенка. Протестувальники вимагають проведення нових справедливих виборів, звільнення політичних в’язнів і відповідальності за побиття і катування мирних демонстрантів.
  • У лютому 2021 року Лукашенко заявив, що першою і головною умовою його відходу від влади є мир у країні, а другою – гарантія безпеки його прихильникам.

Як повідомляв “” раніше, під Києвом спіймали на хабарі “слугу народу”.

Коментарі

Читайте також:  «Що робить?»: під Києвом у Гатному на дільниці зафіксували гастролерів | -

Залишити відповідь