Нейрореабілітаційне відділення, якому немає аналогів в Україні

0

Персонал нейрореабілітаційного відділення

В Тернополі на базі державної психоневрологічної лікарні працює оновлене, сучасне Нейрореабілітаційне відділення, якому немає аналогів в Україні. Відділення є зразком європейського рівня як за умовами перебування, так і за новітніми технологіями.

Якщо порівнювати з іншими державними і приватними подібними центрами в країні, то Тернопільське Нейрореабілітаційне відділення є найкращим в Україні і конкурує навіть з приватними дорогими клініками.

Головна перевага цього реабілітаційного центру лікарні в порівнянні з іншими – це безкоштовне лікування, яке законтрактовано з Національною службою здоров’я України, та гідні умови перебування, а саме: 2-місні або 4-місні палати, безпосередньо в кожній з яких розміщені функціональні ліжка, є кнопка виклику персоналу, ТБ, холодильник, санвузол з душовою кабіною, забезпечення харчуванням. Також надається високий рівень послуг, занять, що дає хороші результати у покращенні та відновленні фізичного стану пацієнтів.

Відділення успішно займається функціональною реабілітацією пацієнтів після таких станів як:

  1. Інсульт (гострий, підгострий та хронічний період)
  2. Черепно-мозкова травма;
  3. Хребетна спинномозкова травма;
  4. Полінейропатії, пошкодження периферичних нервів;
  5. Наслідки запальних захворювань нервової системи;
  6. Демієлінізуючі захворювання (розсіяний склероз, енцефаломієліт та ін.);
  7. Наслідки захворювань та травм опорно-рухового апарату (в тому числі, які перенесли оперативні втручання на кінцівках і потребують відновлення втрачених функцій).

У відділенні нейрореабілітації працює команда фахівців, які надають високоякісні послуги:

    • постійний медичний супровід лікаря-невролога та лікаря фізичної і реабілітаційної медицини;
    • проведення інструментальних та лабораторних обстежень;
    • заняття з ерготерапевтом (навчання навичок самообслуговування, відновлення рухів верхніх кінцівок, покращення роботи когнітивних функцій, індивідуальні рекомендації стосовно соціальної адаптації відповідно до функціональних можливостей пацієнта);
    • заняття з фізичним терапевтом (навчання навичкам переміщення, відновлення ходи, покращення рівноваги та координації, зменшення больових відчуттів, збільшення сили та амплітуди руху);
    • підбір, налаштування та навчання користуванню допоміжними засобами реабілітації (ортези, бандажі, слінги, крісла колісні, палиці, милиці та ін.);
    • терапія мови та мовлення;
    • заняття з психологом;
    • забезпечення цілодобовим лікарським та медсестринським доглядом за пацієнтом;
    • навчання пацієнта/пацієнтки/родини/доглядачів особливостям догляду.
Читайте також:  Антивакцинатор "Слуга народу" Камельчук заявив у ПАРЄ, що Covid-паспорти суперечать правам людини

Також за потребою пацієнта надається консультація лікарів інших спеціальностей: терапевта, ЛОРа, нейрохірурга, травматолога,  ендокринолога та ін.

Нейрореабілітаційне відділення сьогодні є яскравим прикладом для інших закладів України, адже тут створені належні умови як для комфортного перебування і лікування пацієнтів, так і для роботи медичного персоналу.

Порядок направлення та госпіталізація:

  • направлення від невролога, в тому числі лікаря фізичної та реабілітаційної медицини;
  • зручне взуття (кросівки) та спортивний одяг

Тут ми разом знаходимо сили на новий крок!

Консультація за номером:

+380 97 0781 360

Нейрореабілітаційне відділення https://tokkpnl.org.ua/struktura-i-pidrozdily-likarni/nejroreabilitatsijne-viddilennya-2/

Залишити відповідь