Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Незаконне будівництво у Києві: активісти мітингують, бетонозмішувачі перекривають тротуар (фото) | –

Баталії навколо незаконного будівництва неподалік від місцевості Протасів Яр у Києві тривають. 27 квітня бетонозмішувачі забудовника перекрили пішохідну частину, заблокувавши можливість проходу для перехожих. Там же розгорнулась і акція протесту активістів ГО «Стоп корупції», які викликали на місце події правоохоронців, повідомляє Максим Томілов.

Фото:
Фото:
Фото:

«Під час будівництва бетонозмішувачі вивантажувалися на пішохідній зоні, порушуючи правила дорожнього руху. Ми викликали поліцію, зупинили неправомірні дії. Відповідальні особи будуть притягнуті до відповідальності у вигляді штрафу», – повідомив він.

Фото:
Фото:
Фото:

Зазначимо, йдеться про будівництво в Києві за адресою вул. Докучаєвська, 25. Там розпочалося зведення бізнес-центру «Альпійський» на 7-8 поверхів. При цьому цільове призначення ділянки – будівництво індивідуального житлового будинку, дачного будинку, а також їхнє обслуговування.

Зазначимо, раніше депутат Київради Ігор Мірошниченко заявив, що даний об’єкт може стати «черговою історією Білозір» та звинуватив у всьому провальну реформу ДАБІ та неефективний новостворений електронний кабінет.

Коментарі

Exit mobile version