Ноутбук — незамінний помічник, який завжди поруч

0

Вибір ноутбука — завдання непросте, яке потребує максимуму уважності. Його невеликі розміри та вага дозволяють брати його з собою будь-куди та працювати або розважатися в будь-який зручний час. Виробники пропонують вже готові збірки, тому майбутньому користувачу треба підібрати найбільш удалий варіант.

Які параметри треба врахувати при виборі?

Перед тим як вирушати до магазину електронної техніки, щоб ноутбук купити та не прогадати, бажано ознайомитися з його основними характеристиками, щоб більш-менш орієнтуватися в них і розуміти, що розповідає консультант.

Діагональ екрана

Кращим варіантом для частих поїздок стане ультрабук з екраном від 13 до 14 дюймів. Для роботи вдома чи в офісі підійде модель з діагоналлю екрана 17,3 дюйма.

Роздільна здатність екрана

Найкраще рішення — формату «Full HD» з роздільною здатністю 1920×1080. Для бюджетних моделей з базовими параметрами цей показник може бути й нижче.

Тип матриці

Він впливає на якість зображення та кут огляду. Так, матриця:

  • TN не здатна забезпечити гарних кутів огляду і коштує недорого;

  • IPS коштує дорожче, але чудово передає кольори та забезпечує гарні кути огляду.

Якщо ноутбук потрібен для ігор, зверніть увагу на моделі, з частотою 120‒144 Гц.

Відеокарта

Вона відповідає за продуктивність при роботі з графічними об’єктами, включаючи тривимірні. Варіанти з інтегрованою у процесор графікою оптимальні для навчання, роботи з документами та простеньких ігор. .

Жорсткий диск: тип та об’єм

У порівнянні з HDD, SSD-накопичувач більш надійний і тихий у роботі. Крім того, він прискорює швидкість завантаження системи та додатків. Щодо його об’єму, то 256 ГБ — це мінімум. Оптимальний варіант — від 512 ГБ.

Процесор

Від нього залежить продуктивність, швидкість роботи та енергоефективність ноутбука. Для роботи з документами та розробки презентацій буде достатньо процесора на кшталт Intel Core i3, Intel Pentium або AMD Ryzen 3. Якщо завдання складніші та потребують більше ресурсів, зверніть увагу на AMD Ryzen 5, 7 або 9 чи Intel Core i5, i7 або i9. Для сучасних ігор вибирайте ноутбук із процесором AMD Ryzen 5 або Intel Core i5 чи вище, який має індекс «H».

Читайте також:  Приховання інфікованого коронавірусом у Києві: слідчі викликали на допит працівників клініки Eurolab

Місткість оперативної пам’яті

Від об’єму залежить стабільність роботи ресурсомістких програм та їх кількість при одночасному запуску. Стандартно це — 8 ГБ, для важких завдань та ігор — від 12 ГБ.

Широкий асортимент ноутбуків доступний у національній мережі магазинів «ЖЖУК». В його каталозі представлені лише сертифіковані товари зі швидкою доставкою та гарантією. Дізнавайтеся більше на сайті https://zhuk.ua.

Залишити відповідь