Оренда квартир подобово – чи вигідно?

Оренда квартир під житло користується все більшою популярністю. Інвестори розраховують на високі прибутки, і насправді така діяльність може бути набагато вигіднішою, ніж довгострокова оренда, але слід пам’ятати, що витрати, а також витрати праці та часу також високі.

Туризм стає все більш важливою галуззю міжнародної економіки. Це також дуже важливо на місцевому подвір’ї. Львів набуває популярності як туристичне місто. З кожним роком кількість відвідувачів Львову збільшується.У зв’язку з дедалі масовими відвідуваннями динамічно розвивається база розміщення, особливо приватна – кімнати та оренда квартири від власників. В епоху Інтернету та порталів, які займаються цим видом діяльності (наприклад, booking.com, airbnb), охоплення вашою пропозицією масового міжнародного клієнта не є проблемою.

Формальності

Оренда житла не вимагає великих формальностей. Підтвердження транзакції можна знайти на таких платформах, як booking.com або airbnb. Оплата також збирається за допомогою цих сервісів. Якщо у нас є клієнти з-за меж великих сервісів, ми можемо підписати з ними договір добової оренди, який, в принципі, не відрізняється від звичайного договору оренди. У ньому ми вказуємо всі найважливіші питання, а саме: термін оренди, ціну, завдаток, передоплату, можливість скасування бронювання, повернення передоплати, фінансову відповідальність орендаря за речі в квартирі (у нас повинен бути перелік пункти в додатку додатку). Крім договору, важливим елементом є також регламент, який має визначати правила поведінки вдома, графік отримання ключів/повернення квартири тощо.

На який дохід може розраховувати наш «добовий» господар? Для цілей нашого розрахунку припустимо, що власник має 50-метрову двокімнатну квартиру у великому місті, у досить хорошому місці. Квартира здається до 4 осіб. Ціна за добу при повному розміщенні 1000 гривень, тобто 250 гривень з особи. Тепер припустимо, що наш орендодавець має середню оренду квартири на 20 днів щомісяця. У такій ситуації його дохід становив би близько 20 000 гривень щомісяця. Щорічно за одну квартиру це було б 240 000 тис.

Читайте також:  Коровай на весілля

Як виглядає питання вартості в цій домовленості?

«Вхідні» витрати

Почнемо з витрат на самому початку. Зрозуміло, що орендована квартира також має бути умебльована та закінчена – також мебльована, обладнана побутовою технікою, РТВ, набором посуду, тарілок, рушників, постільної білизни тощо. майно, підготовлене до довгострокової оренди. Орендарі на більш тривалий період забезпечують себе, наприклад, рушниками. Для гостей, які зупиняються лише на одну або дві ночі, це має надати власник. Можна також згадати мило, шампунь, хімію, туалетний папір, але також добре, щоб у квартирі були основні продукти харчування, наприклад, кава, чай.

Короткострокова оренда квартир – скільки можна заробити?

Очікуючи прибуток від короткострокової оренди житла, варто звернути увагу на ціни на хостели та готелі. У Львові який щорічно відвідують туристи – за ніч доведеться заплатити близько 500 гривень.

Здаючи квартиру на кілька днів, ви можете заробити досить багато, навіть коли хочете знизити ціну, щоб створити конкурентоспроможну пропозицію для готелів і хостелів. Здаючи квартиру сім’ї з чотирьох осіб за 350 гривень, всього за тиждень (зазвичай перебування не триває довше), ми можемо заробити 9000 гривень.

Короткострокова оренда – у Львові чи вигідно?

Відповідь проста –  Львів приваблює найбільше туристів.

Звичайно, на короткострокову оренду можуть спокуситися і власники квартир у Львові, який набирає популярності не тільки як сучасне місто, що динамічно розвивається, але, перш за все, як місце розташування багатьох великих компаній і корпорацій, які постійно шукають короткострокової оренди. квартири для своїх іноземних працівників.

Найбільші переваги короткострокової оренди можуть розраховувати інвестори в нерухомість «з краєм»: гори, море чи туристичні об’єкти.

Яка квартира для короткострокової оренди?

Щоб наша пропозиція дійсно конкурувала з готелем, потрібно пам’ятати про декілька умов.

Читайте також:  Государство узаконило коллекторов. Как и кому разрешили выбивать долги

При виборі житла для туриста найважливішим є місце розташування – якщо орендована квартира розташована поблизу найбільших визначних пам’яток міста (або добре з ними зв’язана), нам буде легше знайти бажаючих. провести ніч. Тому короткострокова оренда квартир погано працюватиме в житлових масивах, розташованих далеко від центру.

Стандарт та оснащення квартири

Стандарт і оснащення також важливі, оскільки вони враховують вартість оренди – у кожного гостя свої очікування. Багатші виберуть квартиру з розкішним запахом (звісно, ​​дорожчу), тоді як туристи з меншим бюджетом навіть матимуть спокусу зняти невелику квартиру на короткий термін, за стандартом, який не сильно відрізняється від того, що вони знаю з хостелів.

Однак потрібно не забути обладнати квартиру необхідним обладнанням: столовими приборами та посудом, рушниками, постільною білизною та побутовою технікою та електронікою. Це більше, ніж вимоги довгострокових орендарів, але туристи, які шукають житло, зазвичай обирають пропозиції повністю обладнаних квартир.

Leave a Reply