Розтрата бюджетних коштів та зв’язки у владі: що відомо про очільника КП ШЕУ Солом’янського району Климова  | –

0

Голова комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління ремонту та утримання автошляхів та споруд на них Солом’янського району м. Києва» має насичену політичну історію, завдяки якій його дуже складно зняти з посади, передає Хрещатик.

Фото: з відкритих джерел

У керівництві і самого Києва, і його районів зустрічаються різні фігури, але така людина, як глава Дорожньо-експлуатаційного управління Солом’янського району Олександр Климов, за будь-якими мірками вважався б одіозним, і зв’язки з ним не прикрашали б жодного політика.

Все-таки людина викрита в розтраті більш ніж пів мільйона державних грошей, йому офіційно вручено підозру. Незабаром після вступу на посаду він купує автомобіль вартістю в дві свої річні зарплати на новому місці. Займається він чим завгодно, крім своїх посадових обов’язків, так що жителі району вже плачуть через стан доріг.

Не можна сказати, що в Києві абсолютно не стежать за моральними і професійними якостями чиновників. Можливо, не так ретельно, як хотілося б, але стежать. А вже тепер, коли Віталій Кличко досить відверто натякає на свої президентські амбіції, йому тим більше не можна терпіти біля себе людей, які плямують його ім’я.

І все-таки Климов спокійно сидить на своїй посаді. Чому?

Можливо, вся справа в особливостях української політики. Якщо ти, що називається, потрапив в обойму і обріс потрібними знайомствами – потрібно щось дуже серйозне, щоб тебе хоча б змістили з посади, а тим більше посадили. Найчастіше ти будеш виходити сухим з ​​води. Напевно, будь-який читач цієї статті, якщо його розбудити серед ночі, назве не менше десятка подібних прикладів.

А зі зв’язками у Климова все в порядку, досить звернути увагу на його біографію.

У 2006-2007 роках він був помічником депутата Верховної Ради. Точніше, двох депутатів – спочатку Сергія Бичкова з «Нашої України», а потім Олександра Заца з «Партії регіонів». Здавалося б, що спільного між цими двома партіями? Геть нічого… крім того, що обидві вони мали відношення до влади. А якщо є влада, то чи так важливо, як вона називається? Як кажуть в армії, командир – це не прізвище.

Читайте також:  Владимир Петров: как главный чернушник Зеленского, организовал тиндер-скандал, создал титушек, устраивал провокации на Майдане и работал на Арбузова

Але в 2007 році політичний розклад змінився. Відбулися парламентські перевибори, хтось пішов вгору, хтось вниз … Але Климов і після цього залишився помічником депутата, тільки сам депутат змінився – тепер це був уже Святослав Олійник з Блоку Юлії Тимошенко. Перефразовуючи відомий вислів, депутати міняються – помічники залишаються.

І навіть після того, як Олександр Климов обійняв свою нинішню посаду, зв’язки в політичному світі він продовжував підтримувати. На президентських виборах 2019 року він був спостерігачем від кандидата Андрія Новака. Так, сам Новак на цих виборах набрав в першому турі три сотих відсотка – але це якраз той випадок, коли якість важливіша за кількість. Головне – Климов підтвердив свої зв’язки, підтвердив, що він «в обоймі».

Отже, перед нами не просто скромний муніципальний чиновник. Перед нами людина, яка має зв’язки в політичному світі, має, напевно, і високих покровителів (злі язики називають народного депутата від ОПЗЖ Вадима Столара, але на цей рахунок нічого, крім чуток, невідомо). Зв’язки, мабуть, не дуже значні, тому і посаду йому дісталася не дуже висока – але досить хлібна.

Утім, це вже деталі. Головне – це своя людина, це – той, хто треба. Такого спробуй зачепи.

Як повідомляв “сайт ФАКТИ.орг” раніше, у “Слузі народу” пропонують звільнити міністра фінансів Марченка.

Залишити відповідь