Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Столтенберг: Біля кордону України залишаються десятки тисяч російських військових | –

НАТО зафіксувала відведення російських від кордонів України. Однак в регіоні залишаються десятки тисяч військових РФ і їх число набагато більше, ніж до недавнього загострення ситуації. Про це заявив після прибуття на зустріч глав Міноборони Євросоюзу генсек НАТО Єнс Столтенберг, передає “РБК-Україна”.

Фото: Facebook

“Ми зафіксували відведення частини російських військових від кордону з Україною, проте десятки тисяч російських військових залишаються біля неї і на Україні”, – сказав він.

Столтенберг зазначив, що в регіоні фіксується значна присутність в регіоні і там залишається набагато більше військ РФ, ніж до недавнього загострення ситуації. Генсек НАТО додав, що на зустрічі міністри оборони Євросоюзу обговорюватимуть Росію у світлі останніх подій.

Нагадаємо, раніше глави МЗС країн “Великої сімки” (G7) у своїй спільній заяві за підсумками зустрічі в Лондоні згадали російську агресію проти України. Міністри G7 закликали Росію повністю відвести війська від українського кордону.

Зазначимо, на початку квітня Росія стягнула свої війська до східного кордону України і в окупований Крим. В українській розвідці попереджали про можливий напад. Однак на тлі дипломатичного і санкційного тиску Москва оголосила про відведення своїх військ від кордону України.

Президент України Володимир Зеленський наголошував, що українська армія повинна бути готова до повернення російських військ.

Як повідомляв “” раніше, соратник Кличка розповів, чи планує мер йти в президенти.

Коментарі

Exit mobile version