Як вибрати чоловічий годинник: поради для покупців

0

Наручний годинник – один із тих аксесуарів, без яких важко уявити сучасного чоловіка. У наш час у продажу можна знайти моделі не тільки для «подивитися який час», але й з розширеним функціоналом. Такі просунуті варіанти допомагають тренуватися, прокладають маршрут, повідомляють про вхідні дзвінки та повідомлення.

Особливості різних механізмів

Skmei 1220SIBU Silver-BlueЦе один із найголовніших критеріїв, за яким вибирається годинник. Усього є чотири основні типи механізмів.

  1. Механічний.
  2. Кварцовий.
  3. Електронний.
  4. Комбінований.

«Механіку» обирають ті, хто віддає перевагу класичному циферблату та мінімалізму. Зазвичай такі годинники крім часу та числа місяця нічого більше не показують. При їх виборі слід враховувати, що вони вимагають щоденного підзаводу або постійного носіння (якщо модель з автопідзаводом). Коштують вони, зазвичай, дорожче і відрізняються високою чутливістю до ударів та падінь.

Кварцові моделі відносяться до ширшого сегменту. Вони досить надійні та точні. Працюють від батареї, заряду якої вистачає на кілька років безперервної роботи. Якщо вам від годинника потрібен тільки точний час, то кварцовий аксесуар стане гарним вибором. Купити такі екземпляри можна на abtime.

Електронні варіанти – вибір тих, кому від годинника необхідна функціональність. У звичайній електроніці є календар, підсвічування циферблата, секундомір, таймер і будильник. У категорії розумних і смарт годинників опцій ще більше, оскільки вони оснащені безліччю датчиків. Якщо ви хочете відстежувати показники здоров’я та тренувань, оплачувати покупки у безконтактний спосіб, стежити за погодою, слухати музику з годинника – купуйте смарт модель. Але зважайте на те, що їх доведеться часто заряджати.

Матеріали виготовлення корпусу та скла

Розумний годинник Kospet Tank M2 RedВід цього критерію залежить практичність та естетичність аксесуара. Погодьтеся, що титан та полімер абсолютно по-різному виглядають і відчуваються на руці. Переважна більшість чоловічих моделей виготовляється з таких матеріалів:

  • нержавіюча сталь;
  • полімери;
  • титан;
  • кераміка.
Читайте також:  Корись від перегляду мультфільмів для дітей

Рідше використовуються латунь та золото. Якщо ви хочете легкий годинник, обирайте корпус із титану або полімерів. Ці матеріали не тільки невагомі, а ще й дуже міцні.

Що стосується скла, то зазвичай використовуються плексигласові, мінеральні та сапфірові варіанти. Плексиглас застосовується у недорогих моделях. Він досить міцний, але схильний до появи подряпин і з часом трохи мутніє. Сапфірове скло встановлюється в моделях вище за середній ціновий сегмент. У нього відмінні показники удароміцності та прозорості. А якщо з’являються подряпини, їх можна видалити шліфуванням.

Вибір під спосіб життя та стиль

Годинники чоловічі обов’язково слід вибирати з урахуванням того, в яких умовах та з яким одягом ви збираєтеся їх носити. Адже якщо ви займаєтеся спортом і любите відповідний дизайн одягу, то класичний хронометр буде виглядати в такому образі трохи дивно.

Для офісних працівників, менеджерів, керівників непоганим вибором буде щось із кварцових моделей – простих, невибагливих та надійних. Найкраще взяти модель зі сталевим браслетом. Він добре підходить до різних варіантів одягу.

Прихильникам активного способу життя рекомендується звернути увагу на варіанти з гарною стійкістю до ударів і водонепроникністю. Зазвичай такі екземпляри робляться з упором на зручність та ергономічність, оснащуються безліччю корисного функціоналу. Такий годинник настільки легкий і зручний, що можна спати в ньому. Тим більше, що багато «розумних» моделей із цієї серії мають датчики, здатні відстежувати якість сну.

Важливо розуміти, що універсальних варіантів практично немає. У кожного годинника є своя особливість і сценарії використання. Навіть якщо купити найдорожчу модель, то не факт, що вона стане вашою улюбленою. Тому, в першу чергу, подумайте про те, що вам потрібно від годинника і в яких умовах ви його носитимете.

Залишити відповідь