Які критерії важливо врахувати, вибираючи милиці для хворого

0

Будь-яка медтехніка може бути важливою під час реабілітації хворих. Усе залежить від особливостей здоров’я пацієнта, його хвороби або травми.

Одним з таких засобів є милиці, головною задачею яких є підтримка тіла людини. Вони потрібні не тільки під час пересування, але й при стоянні на місці.

Використовуючи милиці, хворий може звільнити нижні кінцівки від зайвого навантаження, перенісши його на суглоб плеча або ліктя. Це полегшує переміщення, а у деяких випадках навіть призводить до якнайшвидшого одужання.

Чому важливий правильний вибір милиць

Надійна опора під час пересування може знадобитись хворим із різними проблемами роботи опорно-рухового апарату. Але якщо правильно підібране сучасне медичне обладнання сприяє швидкій та ефективній реабілітації пацієнта, то неправильний матеріал, розмір здатні спричинити негативний ефект. Найменша шкода – дискомфорт під час пересування, утворення потертостей на шкірі. Більш суттєві – пошкодження нервових закінчень в області пахвової западини, проблеми з хребтом.

Перед початком вибору сучасного медичного обладнання варто проконсультуватися у лікаря. Врахувавши стан пацієнта, ступінь травми, плин хвороби, він порекомендує найбільш відповідну модель у певному випадку.

Критерії, важливі під час вибору милиць

Взяти з собою в магазин людину з інвалідністю не завжди є змога. Не вийде приміряти опори і під час їхньої покупки в інтернеті. Тому часто використовується формула, відповідно до якої зріст майбутнього користувача потрібно зменшити на сорок сантиметрів.

Звісно, такий метод підбору є далеко не точним. Тому якщо пацієнт може стояти, вибираючи милиці, слід враховувати такі особливості:

  • Розмір від пахвової западини хворого до підлоги. Параметр повинен заміряти помічник, коли людина знаходиться у положенні стоячи.
  • Вагу пацієнта. Від неї залежить вибір матеріалу. Пластиковий або дерев’яний виріб може бути недостатньо міцним для людини з надмірною вагою. Для неї краще замовити пристосування з алюмінію або сталі.
  • Хворому із слабкими руками, плечами не слід купувати канадки. Пахвові товари для реабілітації хворих є відмінним рішенням для нетренованих хворих, пенсіонерів і пацієнтів, ослаблених хворобою.
  • Форма манжети. Занадто тісний елемент буде стискати кровоносні судини, через що можуть оніміти руки. Надто вільна даватиме погану фіксацію і може легко загубитися.
Читайте також:  Преимущества заказа дипломной работы по маркетингу в компании Zulu-Help

Типи опорних пристосувань, які можна замовити для маломобільного пацієнта

Опорні конструкції даного типу представлені у продажу двома видами:

  • під пахву;
  • під лікоть.

Додатково вони поділяються на дитячі моделі і для дорослих.

Підлокітні варіанти

Такі моделі складаються із:

  • стійки, виконаної з алюмінію;
  • манжети;
  • рукоятки;
  • наконечника з гуми в нижній частині стійки.

Підлокітні милиці рекомендовані фахівцями до використання пацієнтами, яким під час пересування достатньо опори на лікоть і кисть. Якщо порівнювати з пахвовими аналогами, конструкції під лікоть більш компактні і менші за своїми габаритами.

Пахвові моделі

Складаються з двох планок, виконаних із деревини або алюмінію. Донизу ці планки переходять в єдину стійку, оснащену наконечником з гуми.

Головна опора пахвових милиць розташована біля зап’ястя. Додаткова – біля пахвової западини. Такі засоби можуть бути чудовим варіантом у випадку тяжкої травми, перелому або  інших причин, якщо лікар забороняє навантажувати пошкоджену кінцівку чи у хворого травмовані обидві ноги.

Ці та інші товари для інвалідів і засоби реабілітації в асортименті представлені на сайті магазину для тяжкохворих Baldinelli. Замовити доставку медобладнання на сайті можна у різні куточки України.

Залишити відповідь