5 важливих порад щодо безпеки мережі для хмарних обчислень

0

Інтернет і соціальні медіа полегшили отримання робочих порад і підказок щодо усунення несправностей кінцевих точок і їх оновлення. Сьогодні в пошукових системах також пропонуються різні альтернативи рішень для активної безпеки пристроїв і особистого простору в цифровому світі.

Кібербезпека кінцевих точок і хмарних мереж є найважливішим аспектом сучасності, особливо для бізнес-компаній і державних організацій. У зв’язку зі стрімким зростанням кількості фішингових пасток, порушень безпеки та вимог виплати викупу користувачі шукають найкращий вихід за допомогою простих навчальних посібників.

Для мережевої безпеки хмарних обчислень компанії повинні розуміти вимоги. І хоча на цю тему вже багато говорилось, статистика атак каже про те, що організації просто не мають плану захисту мереж. Отже, давайте дізнаємося, коли на робочому місці з’являються ознаки необхідних дій, перш ніж взяти 5 важливих порад щодо безпеки мережі для хмарних обчислень, яких легко дотримуватися.

Коли хмарні обчислення потребують безпеки мережі?

Мережі хмарних обчислень повинні мати план захисту безпеки, щоб захистити секретні дані користувачів. Сторонні постачальники послуг можуть обіцяти наскрізне шифрування. Однак несподіване збільшення кількості порушень безпеки хмарних обчислень викликає сумніви щодо їхніх хибних запевнень.

Взявши на себе відповідальність за безпеку власних хмарних обчислень, адміністратори та керівництво компаній повинні вловити ознаки безпеки мережі, перш ніж зіткнутися з небажаними порушеннями безпеки та сценаріями крадіжки даних.

Партнерство третьої сторони

По-перше, компанії, які використовують загальнодоступні або гібридні мережі хмарних обчислень, повинні довіряти захисту безпеки своїми партнерами. Але компанії з високим рівнем даних не можуть сліпо довіряти стороннім постачальникам послуг, оскільки повинен бути стратегічний план шифрування всіх доступних даних і запобігання будь-яким майбутнім загрозам у хмарній мережі.

Розширення штату

Наймання більшої кількості людей підкреслює обов’язковість певних змін у робочих кабінетах. Деякі загальні зміни можуть стосуватися налаштування та організації інвентаризації офісу, покращення каналів зв’язку та ієрархії підключення менеджерів і співробітників. Але підвищення безпеки кінцевої точки та хмарної мережі стає найважливішим елементом.

Нестримні гучні порушення безпеки в хмарі

Як промислові лідери Unicorn, так і підприємства малого бізнесу є ціллю кібератак. Ми не можемо ігнорувати незначні порушення безпеки хмари, вірячи, що вони не завдадуть нам шкоди. Отже, ситуація зіткнення з резонансними порушеннями безпеки, що порушують роботу мереж, і крадіжка даних вимагає швидкого виявлення загроз і вжиття заходів.

Читайте також:  Какие аксессуары нужны для охранной сигнализации

Наявність моделі дистанційного керування

Віддалені співробітники можуть здаватися пов’язаними з робочим місцем, але можуть стежити за ІТ-технологіями без відома постачальника онлайн-сервера зберігання чи офісної ІТ-команди. Компанії, які дотримуються політики віддаленої роботи, дійсно сприймають сучасну тенденцію турботи про співробітників і продуктивності, але вони повинні мати план шифрування даних і хмарної мережі, перш ніж вітати нові моделі роботи.

Дотримання політики BYOD (використання свого власного пристрію).

Компанії часто дотримуються політики BYOD (принеси свій пристрій). Фактично, професіонали вищого рангу продовжують цю практику, щоб мати зв’язок із робочою мережею. Але кожен фахівець повинен розуміти негативні наслідки моделі BYOD. Крім того, професіонал часто використовують пристрій не лише для бізнесу, а й для особистого використання. Таким же чином ця персональна кінцева точка не повинна бути пов’язана із загальною мережею компанії-роботодавця.

Відсутність власних технологій безпеки мережі

Дефіцит експертів з кібербезпеки на робочому місці та відсутність сучасної технологічної підтримки можуть бути основними ознаками запиту про безпеку мережі в хмарних обчисленнях. З такою ситуацією стикаються підприємства-початківці малого бізнесу. І причиною може бути відсутність фінансової підтримки для найму сторонніх постачальників послуг.

5 важливих порад щодо безпеки мережі для хмарних обчислень, яких легко дотримуватися

  • Оновіть політику захисту паролів і обробки облікових записів

У наш час, коли кінцеві точки можуть бути зламані за лічені хвилини, викрадення паролів може стати грою на кілька хвилин. Це вказує на те, що збереження даних, пов’язаних із паролями, у ваших кінцевих точках також може призвести до масового знищення.

Крім того, повний контроль доступу  через облікові записи інфраструктури компанії також може бути ризикованим, у такому випадку компанії можуть виділити менеджерів паролів своїм співробітникам із пропозицією створити надійніші паролі. Так само вони можуть обмежити використання бізнес-акаунтів, включаючи відвідування нересурсних веб-сайтів і електронних листів.

  • Оновлюйте брандмауери, антивірус і EDR
Читайте також:  Maxon One Fall Release містить нові функції та значні покращення продуктивності

Різні компанії по-різному підходять до заходів безпеки. Так само деякі вважають брандмауери достатніми для захисту кінцевих точок, тоді як інші обирають ультра-антивірус, щоб захистити свою мережу, а багато хто обирає програмне забезпечення EDR (виявлення кінцевої точки та реагування) як своїх помічників у кібербезпеці кінцевої точки.

Вибір засобів кібербезпеки може бути суб’єктивним, але їх оновлення є обов’язковим. Тому компаніям доводиться думати про оновлення прийнятого програмного забезпечення, яке також пов’язане з безпекою мереж хмарних обчислень. Тому що, коли кінцеву точку експлуатують і викрадають дані, шанси знищення хмарної мережі та загального руйнування інфраструктури збільшуються.

  • Впровадити політику RBAC (контроль доступу на основі ролей).

Іноді розширення штату організації дозволяє більшій кількості професіоналів мати контроль над кінцевими точками, хмарними мережами та іншими пристроями, пов’язаними з IOT. Можливість стирання даних і системних помилок стає очевидним, але дозволяє більшій кількості людей мати доступ. Для безпеки даних у хмарних мережах і конфіденційності співробітників керівництво компаній буде зобов’язане запровадити політику   RBAC (контроль доступу на основі ролей) .

У цьому розподілі лише обмежені та довірені особи отримують доступ до вибраних пристроїв IoT і мереж бізнес-хмарних обчислень. Ця вправа обмежить ризик мереж, які стикаються з кіберзагрозами, а також допоможе всім підключеним зацікавленим сторонам усвідомити суворість дотримання інформаційної безпеки інфраструктури.

  • Навчайте персонал

Це завжди життєво важливе завдання – тримати штат в курсі справ і не допускати безгосподарності. Необхідно дотримуватися правила підтвердження, щоб тримати ситуацію під контролем. Внутрішні загрози є поширеними, і обізнаність про поточні заходи безпеки є важливою. Керівництво компаній спочатку має вжити заходів для підтримки обізнаності про безпеку хмарних обчислень на робочому місці.

Для сучасної обізнаності співробітників компанії можуть проводити навчальні сезони, організовані їхніми технічними командами, або просто вибрати найбільш підходящий спосіб, підключивши MSSP (постачальників послуг керованої безпеки), які є експертами в рішеннях з кібербезпеки та постачальниками тренінгів для підвищення обізнаності.

  • Зверніться до MSSP

Світ наповнений найкращими рішеннями. Так! Вам потрібен лише правильний пошуковий інстинкт, щоб знайти відповідного постачальника послуг. Простіше кажучи, для загальної безпеки мережі компаніям знадобляться перевірені віддалені команди, щоб взяти під контроль цифрову інфраструктуру.  MSSP — це системи підтримки MSP (керованих постачальників послуг) і знавці захисту мережі глобального бізнесу. Допомога від пропонованого пакету послуг MSSP включає моніторинг хмарних обчислень, керування виправленнями, управління вразливістю, керівництво робочим персоналом і надання сучасних технологій для наскрізного захисту даних, кінцевих точок і мережі.

Читайте також:  Час перейти з двовимірних малюнків до 3D-моделей

Що є ідеальним вибором для захисту мережі 

Пошук найбільш надійного центру може бути складним для компаній. Оскільки майже кожен постачальник послуг кібербезпеки обіцяє запропонувати першокласні послуги захисту мережі. Одним з найкращих таких центрів за відгуками користувачів, можна вважати Xcitium, який завжди був провідним постачальником послуг для компаній, які шукають MSP, MSSP і SOC . Минули десятиліття з тих пір, як вони надають допомогу в управлінні промисловою відповідністю, забезпечують надійну комп’ютерну безпеку, пропанують найкраще програмне забезпечення EDR і підтримують ретельний моніторинг безпеки мережі. Їх консультації з кібербезпеки спрямовані на те, щоб компанії сприймали захист своїх даних і робочого середовища як своє право та отримували необхідні послуги ІТ-безпеки.

Завдяки запропонованим ними запатентованим технологіям і цілодобовій службі підтримки,  Xcitium запрошує компанії взяти на себе відповідальність за цифровий захист своєї присутності в Інтернеті та отримати експертів для загального захисту мережі.  Для початку, рекомендуємо запросити демонстрацію можливостей Xcitium на сайті розробника, чи їх партнера – компанії Ідеалсофт. Крім того, зверніть увагу на он-лайн мапу кібератак у реальному часі на сайтах цих компаній.

Залишити відповідь