80% компаній ризикують безпекою даних під час використання хмарних обчислень

0

Сучасні технології, які допомогли нам розвиватися, не повинні бути причиною нашого падіння. Може бути багато сценаріїв і ситуацій, коли технічні винаходи могли нас розчарувати. Але це не означає, що люди позбавлені божевільних ідей щодо втілення технологічних бачень у реальність.

У цій статті ми не намагаємось звинуватити технології, а звертаємось до нашого незнання всіх цих проблем, що виникають, і до пошуку найкращих ідей для налагодження сітуації.

Тож відкриття того, що 80% компаній ризикують безпекою даних у хмарних обчисленнях, правдиве. Але основні показники статистики потоплення на цьому не закінчуються. Далі поговоримо про порушення безпеки даних у хмарних обчисленнях і кінцевих точках.

Близько 88% порушень безпеки спричинені людськими помилками

Технології можуть мати величезні недоліки, але людські помилки завжди були більш катастрофічними, ніж помилки цифрових винаходів. Таким чином, націлювання на машину чи онлайн-хмару для виявлення порушень безпеки може виглядати некоректно, оскільки статистика 88% людських помилок говорить про все.

Якщо залишити позаду досліджену інформацію про те, що 80% компаній ризикують безпекою своїх даних у хмарних обчисленнях, тоді є багато областей, які потребують належного спостереження. Так само, чому кількість людських помилок зросла протягом багатьох років? Можливо, ми не обізнані або просто недбало ставимося до використання та безпеки прийнятих технологій?

90% кібератак починаються з фішингових пасток

Фішингові пастки не означають атаки на ділову електронну пошту, але основною ціллю фішингових пасток можуть бути ваші щоденні електронні листи. Найбільш поширені кіберзлочини, такі як фішинг і атаки BEC, вважаються найуспішнішими.

У 90% пасток для фішингу не звинувачують прийняті технології, бо це ми, люди, потрапляєм у мережі кіберзлочинців. Оскільки вони спритно використовують нас за допомогою електронної пошти, реклами та інших методів, щоб отримати доступ до наших секретних даних та поділиться даними з кібер-зловмисниками. Простіше кажучи, відкриті вразливості безпеки даних у хмарних обчисленнях, кінцевих точках і мережах компаній залежать від того, що ми самі потрапляємо в пастку.

70% витоків даних починаються з використання кінцевих точок

Чи може хтось описати щоденне використання кінцевих точок у робочій організації? Для цього є лише одне слово: постійно. Експлойти на кінцевих точках відбуваються через видимі вразливості. Усі відкриті слабкі місця виявляються через неоновлене програмне забезпечення, слабкі брандмауери, піратські файли та масову наявність атакуючого і шпигунського програмного забезпечення в системах.

Читайте також:  Где купить светильники для освещения подвесного потолка Грильято

Дослідження співробітників згідно з керованою політикою необхідне для забезпечення безпеки інтерфейсів кінцевих точок. Захист кінцевих точок зрештою захищає доступну секретну інформацію. Таким чином, 70% випадків витоку даних через кінцеві точки сигналізують про відношення до безпеки ваших щоденних технологій.

Близько 45% зломів є хмарними

Ця статистика просто означає, що поряд із універсальною загрозою безпеці даних у хмарних обчисленнях існують інші різноманітні фактори, які призводять до зломів у хмарних мережах. Наприклад, компанії наймають постачальників хмарних мереж, щоб отримати сховище для захисту їхньої кальцинованої інформації. І кожен кіберзлом через різні канали автоматично потраплятиме в хмарну мережу, щоб викрасти те, що є найважливішим для більшості робочих місць, резервні копії яких зберігаються в цифровому сховищі.

Хмарні зломи дуже дорого обходяться компаніям. Постачальники MDR і MSSP обслуговують своїх клієнтів потужним захистом для захисту даних у хмарних обчисленнях. Але зловмисники можуть бути націлені на людські помилки,  певні інші внутрішні проблеми, що й підвищило цей відсоток до 45% хмарних зломів.

Як не ризикувати безпекою даних у хмарних обчисленнях 

Незважаючи на те, що пошукова система наповнена численними технічними посібниками, лише досвідчений постачальник безпеки хмарних обчислень може запропонувати найкращу консультацію. Ось п’ять областей, де компанії можуть працювати та захищати свою хмарну мережу.

  • Обізнаність про безпеку даних у хмарних обчисленнях є важливою

Співробітники організацій повинні взяти участь і співпрацювати, вивчаючи безпеку даних у хмарних обчисленнях. Таким чином, просто дотримуючись керованих політик підприємств і дотримуючись усіх промислових вимог, можна допомогти бізнес-компаніям отримати найкращу перевагу безпеки хмарної мережі.

  • Незнання бізнес відповідності та бізнес інструкцій є дуже ризикованим

Незалежно від того, наскільки великим чи малим є бізнес-підприємство, кожна особа, яка обслуговує фірму, яка отримує прибуток і зберігає секретні дані, повинна буде ознайомитися з усіма вимогами бізнес відповідності та іншими запропонованими порадами від офіційних осіб. Оскільки це рятує компанії від юридичних ускладнень.

  • Захищений доступ до хмарної мережі та захист облікових даних відіграють більшу роль
Читайте також:  В ОПе хотят строить курорт вместе с фигурантами уголовного дела на арестованных землях (+видео)

Необхідно мати знання про використання публічної, приватної або гібридної хмарної мережі. Це означає, що компанії повинні знати, хто має доступ і чи є пароль та інші конфіденційні облікові дані для хмари під наскрізним захистом чи ні.

  • Ви повинні довіряти постачальникам послуг хмарних обчислень

Довіра до вашого партнера з хмарної мережі означає розуміння кожної послуги, яку пропонує ваш постачальник цифрових сховищ. Посередня хмарна безпека, регулярні зломи системи та  DoS-атаки викликають тривожні ознаки для зміни постачальника послуг хмарних обчислень.

  • Підтримуючий провайдер керованої хмарної безпеки, який працює лише тут

Крім визнання недоліків у системі, про які йшлося вище, компанії повинні мати план дій захисту. У наш час підприємства можуть довіряти лише MSSP , які пропонують керовану хмарну безпеку та послуги ІТ-моніторингу. Розгляд провайдера з ІТ-безпеки може бути важливим елементом для організації, яка шукає найкращий вихід із хмарних зломів.

Вибір MSSP (Managed Security Service Provider) для захисту хмари залежить від ваших конкретних потреб. Ось деякі фактори, які слід врахувати:

  • Які функції безпеки вам потрібні? MSSP пропонують широкий спектр послуг, таких як захист від кібератак, моніторинг мережі, управління вразливістю та багато іншого. Порівняйте функціональність, щоб переконатися, що постачальник пропонує те, що вам потрібно.
  • Які хмарні платформи ви використовуєте? Деякі MSSP спеціалізуються на певних платформах, таких як AWS, Azure або GCP. Переконайтеся, що постачальник має досвід роботи з вашими платформами.
  • Чи використовує MSSP новітню технологію захисту – технологію «нульової довіри»?
  • Який досвід роботи у постачальника MSSP у забезпеченні безпеки хмари? Зверніть увагу на те, скільки років вони працюють у цій галузі та з якими клієнтами вони працювали.
  • Чи є у постачальника сертифікати або нагороди, що підтверджують його досвід? Це може бути ознакою того, що вони є надійним постачальником.
  • Чи пропонує постачальник безкоштовну пробну версію або демонстрацію? Це дасть вам можливість випробувати їхні послуги перед тим, як приймати рішення.
Читайте також:  Новий інструмент кібербезпеки Jetico - зараз безкоштовно

Якщо вже казати про технологію «нульової довіри» та інші наведені вище критерії, Xcitium, як розробник цієї технології (з використанням Штучного Інтелекту та машинного навчання), може стати вашим зручним партнером MSSP і SOC , щоб задовольнити всі вимоги безпеки експертних даних у хмарних обчисленнях і кінцевих пристроях.

Xcitium використовує технологію нульової довіри кількома способами:

  • Віртуалізація на рівні ядра: Xcitium використовує віртуалізацію на рівні ядра для ізоляції невідомих або ненадійних програм та файлів у віртуальних контейнерах. Це запобігає їх впливу на хост-систему, навіть якщо вони є шкідливими.
  • Зтримування з нульовою довірою (ZeroDwell Containment): ZeroDwell Containment – це функція Xcitium, яка автоматично стримує невідомі програми та файли у віртуальних контейнерах. Це дозволяє користувачам запускати ці програми та файли без ризику для своїх систем.
  • Аналіз та винесення вердиктів: Xcitium використовує хмарну службу аналізу вердиктів для оцінки невідомих програм та файлів. Ця служба використовує машинне навчання та інші методи для визначення, чи є програма або файл шкідливим.
  • Постійне оновлення: Xcitium постійно оновлюється новою інформацією про загрози. Це гарантує, що система може виявляти та блокувати нові та невідомі загрози.

Бажаєте спробувати? Завантажте безкоштовну тестову версію з сайту розробника. Також там знайдете он-лайн мапу атак по всьому світу. Бажаєте знати більше що Xcitium пропонує в своїх запатентованих керованих рішеннях ІТ та кібербезпеки? Тоді можна звернутися до дистриб’ютора рішень з безпеки. В Україні це компанія Ідеалсофт.

Залишити відповідь