6 причин використовувати Device42 для виявлення публічних хмар

0

Автоматизоване виявлення хмари — це процес цілісної ідентифікації та інвентаризації всіх загальнодоступних ресурсів хмари, які використовуються організацією в різних командах і відділах. ІТ-команди можуть використовувати цю інформацію, щоб керувати зростанням, контролювати витрати, зменшувати ризики безпеки та вдосконалювати операційні процеси.

За будь-яким показником зростання хмари швидко прискорюється. Великі підприємства прагнуть мати 60% свого середовища в хмарі до 2025 року. Хоча хмарних провайдерів багато, багато команд об’єднують робочі навантаження з лідерами ринку. Серед підприємств у 2023 році 75% використовували AWS, 75% Azure, 46% Google Cloud, 29% Oracle Infrastructure Cloud, 24% IBM Public Cloud і 9% Alibaba Cloud.

Однак більш широке впровадження хмари може збільшити складність операцій. Кожен провайдер пропонує хмарну консоль для керування службами та пропонує дані, аналітику та звітність про те, які ресурси споживають команди та як вони використовуються. Але цього недостатньо. Ось тут на допомогу приходить Device42.

Device42 — це програмне забезпечення для виявлення та керування ІТ-інфраструктурою, яке допомагає організаціям відстежувати свої фізичні та віртуальні активи.

  • Виявлення без агентів: Device42 може виявляти широкий спектр пристроїв без необхідності встановлювати програмне забезпечення на агентах.
  • Візуалізація залежностей: Device42 може створювати візуальні карти залежностей між вашими пристроями, що допомагає вам зрозуміти, як ваші системи пов’язані між собою.
  • Управління змінами: Device42 може відстежувати зміни, внесені до вашої ІТ-інфраструктури, що допомагає вам залишатися в курсі того, що відбувається.
  • Звітування: Device42 може генерувати різноманітні звіти про вашу ІТ-інфраструктуру, що допомагає вам приймати обґрунтовані рішення.

Але повернемось до хмари. Ось шість основних причин використання Device42 тут:

  • Використовуючи один інструмент для керування цілим ІТ-середовищем: за допомогою Device42 ІТ-команди можуть бачити всі свої локальні та багатохмарні активи в одному поданні. Наприклад, Device42 автоматично виявляє корпоративні хмарні ресурси в кількох хмарних провайдерах на одній платформі — серед інших провайдерів — AWS, Azure, Google Cloud, Alibaba, Oracle, Digital Ocean і Linode. Крім того, він виявляє всі облікові записи кожного постачальника хмарних технологій, наприклад облікові записи, створені ІТ-операціями, DevOps, робочими групами тощо. І, нарешті, Device42 виявляє всі їхні локальні ресурси, такі як маршрутизатори, комутатори, сервери, гіпервізори, балансувальники навантаження та інші пристрої. Завдяки можливості відстежувати та керувати всім обладнанням, програмним забезпеченням, загальнодоступною та приватною хмарою, а також віртуалізованими ресурсами центру обробки даних в одному рішенні, ІТ-команди отримують чіткість і контроль, необхідні для планування розвитку бізнесу та оптимізації ІТ-операцій.
  • Консолідація переглядів, даних і звітності зацікавлених сторін: ІТ-команди працюють з іншими зацікавленими сторонами, яким потрібні хмарні дані та звітність, але вони можуть не бути авторизованими користувачами хмарних облікових записів. Ці групи включають вищих керівників, керівників компаній, відділів ІТ-фінансів, безпеки, груп із дотримання нормативних вимог тощо. З Device42 вони отримують певний рівень прозорості. ІТ-команди можуть надати консолідовану команду, показуючи кожній групі дані, необхідні для того, щоб побачити, як хмара використовується організацією. Крім того, Device42 автоматизує звітність, щоб команди отримували регулярні оновлення про пристрої та залежності, які вони можуть використовувати для планування розвитку бізнесу, споживання хмари правильного розміру для стримування витрат, усунення будь-яких прогалин і вразливостей і аудиту ключових процесів.
  • Перехресна перевірка інших інструментів: Device42 можна використовувати для аудиту точності та повноти інших інструментів. Наприклад, інструменти безпеки можуть не виявляти всі робочі навантаження публічної хмари, що може створювати прогалини та вразливості. Розробники все частіше копіюють цілі сховища даних у хмару. Дані можуть бути продубльовані, втрачені та забуті, що збільшує ризики безпеці. У 2023 році зловмисники мали доступ до публічних даних 77% усіх організацій за останні 12 місяців. Це більше порівняно з 51% роком раніше. Коли ІТ-команди автоматизують виявлення за допомогою Device42, вони ідентифікують усі загальнодоступні та приватні хмарні навантаження, якими вони керують. Це дає змогу групам ІТ та безпеки працювати разом, щоб вносити зміни та конфігурації, які покращують загальну безпеку фірми. Проактивність із виправленнями та оновленнями може запобігти вимкненню порушень безпеки, які підривають довіру клієнтів — і призводять до негативних медіа, регуляторних штрафів, судових позовів, виплат клієнтам тощо.
  • Прив’язка бізнес-додатків до ресурсів: багато компаній виставляють рахунки бізнес-підрозділам за споживання ними ресурсів. Для цього ІТ-команди повинні вміти чітко прив’язувати бізнес-додатки та послуги до ресурсів, які споживаються, і підтримувати їх. За допомогою Device42 ІТ-команди можуть визначити, які програми залежать від робочих навантажень і ресурсів у хмарі, точно та використати інформацію, яку надає Device42, щоб визначити відшкодування платежів кожному з бізнес-підрозділів за їхнє відповідне споживання. Вони також можуть використовувати ці дані для виявлення вузьких місць у продуктивності, втрати, визначення способу надання спільних ресурсів для зниження витрат і робочих навантажень, які слід вивести з експлуатації. Завдяки цим процесам підприємства платять за те, що вони використовують, а також отримують вигоду від покращеної продуктивності та зниження витрат з часом.
  • Синхронізація Device42 з платформами ITSM: команди управління ІТ-послугами (ITSM) використовують методологію Бібліотеки інфраструктури інформаційних технологій (ITIL) і придатні для цілей платформи для керування наданням ІТ-послуг від їх проектування та розробки до їх доставки та поточної підтримки. Вони прагнуть покращити якість і відповідати вимогливим угодам про рівень обслуговування щодо часу безвідмовної роботи та продуктивності додатків. Основні дії, які керують належними практиками ITSM, базуються на управлінні змінами та інцидентами. Зміни, які команди вносять в ІТ-середовище, є причиною №1 проблем з ІТ, і через ці зміни можуть виникнути інциденти. Коли трапляється інцидент, командам ITSM потрібен швидкий доступ до деталей пристрою — щоб побачити, що змінилося, діагностувати проблеми та спланувати роботу, повідомити власникам бізнесу про наслідки та плани вирішення проблеми та терміни, а також визначити інші служби, на які це може вплинути. Device42 забезпечує цілісну та детальну видимість гібридних хмарних ресурсів, які потрібні командам: усі мультихмарні служби та облікові записи та локальні пристрої, їхні залежності та всі зміни та конфігурації. На додаток до локального виявлення ресурсів, Device42 синхронізує дані інвентаризації робочого навантаження в хмарі з такими популярними платформами ITSM , як FreshService, Jira Service Management, ServiceNow і ZenDesk. Він також синхронізується з допоміжними інструментами, такими як OpsGenie і PagerDuty, які надають сповіщення в режимі реального часу, щоб команди ITSM могли прискорити процеси для досягнення середнього часу вирішення (MTTR) SLA і Splunk, який допомагає покращити кореляцію подій.
  • Збагачення виявлених даних: постачальники хмарних технологій і платформи надають основні дані про виявлення. Однак ці дані потрібно стандартизувати та збагатити, щоб отримати правдиву картину стану та здоров’я інфраструктури. Ці дані також виявляють ризики, щоб команди могли планувати та виконувати виправлення. Наприклад, якщо ІТ-спеціаліст налаштує брандмауер Fortinet на хмарному постачальнику як віртуальну машину, інструмент виявлення цього постачальника, ймовірно, відобразить операційну систему як «Інше/Linux», що є неточним. Неправильна класифікація пристроїв може створити ризики для роботи та безпеки, на які слід звернути увагу.
Читайте також:  Сколько стоит разработка мобильного приложения в 2023 году?

Використання Public Cloud Discovery для оптимізації управління ІТ та операцій

Оскільки ІТ-команди прискорюють запровадження хмари для зростання бізнесу, важливо приборкати складність хмари, перш ніж вона загальмує процеси та створить, зокрема, проблеми з якістю послуг, безпекою та витратами.

Використання Device42 для виявлення всіх хмарних ресурсів і локальних технологій надає команди аналітичну інформацію, яку можна використовувати для планування та управління ІТ, міграції та модернізації додатків, зменшення ризиків, ITSM та інших стратегічних пріоритетів.

Залишається додати, що розробник пропонує безкоштовно завантажити тестову версію свого ПЗ. В Україну рішення постачається компанією Ідеалсофт.

Залишити відповідь